Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok miért nem tesznek...

A tanárok miért nem tesznek semmit az iskolai zaklatás ellen? Sőt, inkább a bullykat védik.

Figyelt kérdés

2023. nov. 12. 22:18
1 2 3
 21/24 feri 45 válasza:
100%
Nem! Matematika-fizika szakos vagyok, de technikát és számítás technikát is tanítottam mert tovább képeztem magam. Azért mentem tanárnak, hogy művelt, értelmes, humánus diákokat képezzek. Nem azért, hogy neveletlen, szemét gyerekkel kínlódjak minimális vagy teljes eredménytelenséggel. Egyébként az egyetemek és főiskolák ilyenre NEM képeznek. Milyen alapon várnak ilyet tőlünk. Rongálják az iskola felszerelését és nyomoznunk kell a kártérítés miatt. Verekszenek egymással, mentőt, orvost, első segélyt kell hívnunk, végeznünk. Hazudoznak minden szinten, igazgatónak, szülőnek, tanár kollégának ... stb. Szemetelnek, alig kapunk takarító személyzetet. Rengeteg energiát fektetünk a munkánkba, amitől túlterheltek leszünk. A kolléga nők és ig. nők ránk hárítják a problématikus diákokat, mert mi vagyunk a férfiak. Lásd:Gyöngyöspata! Jogászokról már szólni se akarok.
2023. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Tom Benko ***** válasza:
43%
@17: Gyönyörű példány lehetett. Édesanyám negyven évig tanított, pont tíz éve ment nyugdíjba. Soha még csak meg sem emelte a hangját, mégis olyan kuss volt az osztályban, hogy a légy is elaludt. Ez nem erőszakosság kérdése, sőt, az inkább ellene dolgozik.
2023. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 feri 45 válasza:
100%
Az általános iskolából továbbtanulni a jó magatartású, szorgalmas és értelmes diákok a gimnáziumokba és neves középiskolákba kerülnek. A 9.évfolyamot az osztályok 90-100 %-ban jeles tanulók kezdik. Ezekben az iskolákban valóban "meg sem emelt" hanggal lehet tanítani!! De szakmunkás képzőkben, ahol 80%-ban elégséges és kis részük közepessel érkezik, próbáljon valaki halkan tanítani. Tanítottam általános iskolában és ipari szakmunkás képzőben is. Bőven volt tapasztalatom. Még egy adalék. Úgy hozta a sorsom, hogy az általános iskolai fizika tanárom a gimiben is tanított engem. Az általánosban több osztálytársamat kipofozta ordibálva, mert mindíg valamilyen baromságot csináltak. A gimibe normálisak kerültünk, és ez a tanár minden hangfelemelés nélkül tanított minket. Már meghalt, de szeretettel gongolok rá. A pedagógus nők mindig "kivállóan" dolgoznak, még minket, férfiakat is kioktatnak. Persze oldjátok meg fiuk a problémákat! Én már mentem magyar órára a kolléga nő helyett tanítani, mert végig bőgte a szünetet a tanáriban a neveletlen diákok mitt. Sokat tudnék erről beszélni. Nem kell dicsekedni.
2023. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Tom Benko ***** válasza:
@feri 45: Általános iskolában tanított...
2023. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!