Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Karácsonyi ajándék a tanáromna...

Karácsonyi ajándék a tanáromnak? Szerelmes vagyok belé:3

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy milyen ajándékot vehetnék, nem akarok ilyen sablont - csoki/alkohol-de nyilván, egy szó szerinti szerelmes levelet sem szeretnék, mert az meg egyértelmű. Valami ötlet esetleg?

dec. 15. 10:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

20as,

amúgy megtenném, nem érdekelne ha lábtörlő lennék. Tudom, hogy sosem lennék én az első az életében, nem is várnám, hogy félretegye a családját miattam, azt se szeretném, hogy emiatt belső konfliktusa legyen. Nekem elég lenne, ha csak boldoggá tehetném, ha picit foglalkozna velem, mert már az is enyhítené a folyamatos szenvedést, hiányt, legalább ideig-óráig.

dec. 17. 22:46
 22/25 anonim ***** válasza:
53%

"Szégyen, hogy felnőtt ember létetekre ilyen durva jelzőt aggatok egy számotokra totál ismeretlen, idegen lányra, szégyellhetitek magatokat. Senkinek, főleg nektek nem okoztam semmi rosszat, nem fér a fejembe, miért kell ilyen módon viselkednetek."

Mintha egy veled egykorú szájából máshogy fogadnád ezeket a szavakat.. de mindegy, azért leírom: a hozzászólóknak van igaza


"De teljesen mindegy, ez egy meddő vita. Tény, hogy rajtam vezetik le a felgyűlt feszültséget, illetve, hogy jó érzés nekik felettem kimondani az értékítéletet."

Tudod, a gyakori pontosan ezen az elven működik - ettől függetlenül ez alatt a kérdés alatt nem ez az alapja annak, hogy miket írtak neked. El kéne fogadnod, hogy attól még, hogy nyilván te nem kényszerítenéd semmire azzal, hogy többet érzel iránta, így vagy úgy, de csak problémát okoznál a számára azzal, ha ezt ki is fejeznéd iránta. Úgyhogy tegyél le a "tervedről".


"nem érdekelne ha lábtörlő lennék"

Ez még több szempontból szánalmas, mint az eddigi megszólalásaid. Azért kérlek annál többre becsüld magad, mint hogy egy házas középkorú pasi játékbabájának szerepéért könyörögj...

dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát, ha pszichológus vagy és egy pár éves terápia után megkérsz, hogy becsüljem magam többre...akkor jogos a kérés. Így sajnos, pusztába kiáltott szó:)
dec. 17. 23:09
 24/25 anonim ***** válasza:
53%

"enyhítené a szenvedést, a hiányt ideig-óráig ..."

Ne tedd! Hidd el, utána még rosszabb lesz!

dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

A gyakorin ne számíts hasznos válaszra, mert azt lepontozzák.

Mondjuk a kérdésedre nehéz érdemben válaszolni, ki kell figyelni mire vágyik, de valamiért mégsem szerzi meg, meghagyja ajándékozási lehetőségnek.

Az emberek sok ilyen nyitott ajtót hagynak csak figyelmesnek kell lenni.

Nekem a tesóm szeret zenéthallgatni de nincs értékelhető hangszórója. Ilyenekre kell figyelni.

dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!