Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz ha fiú öltözőbe valakinek...

Gáz ha fiú öltözőbe valakinek erekciója lesz?

Figyelt kérdés

Történni fog bármi?

Bántják kiröhögik ilyesmire gondolok.



febr. 9. 17:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
34%
Kilencessel egyetértek. Általános iskola 5. felett mikor jártunk úszni és az egész osztály öltözött egymás előtt, sose az életben nem volt semmiféle ilyen megjegyzés egymás között, el se tudom képzelni mennyire kell ahhoz alpárinak lenni, hogy 13 felett ez valakinek vicces legyen. Vagy ez valami ipari iskola az osztálynak átlagban van 50 iq-ja?
febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%
11-es, mert nektek állt a farkatok az öltözőben egymásra?
febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
Megmondom őszintén nekem nincsenek barátaim, a húszas éveimet taposom. De ha ilyen a fiatalság színvonala, meg egy ilyen vétlen reakció miatt elkönyvelnék rólam, hogy meleg vagyok, akkor jobb is, hogy nincsenek barátaim. Inkább maradok egyedül, mint hogy ilyen hülyékkel barátkozzak, akik kicikiznek, meg rosszindulatú pletykákat kürtölnek el rólam....
febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

#12

Nem, de fiatal tinikorban az embernek néha tök indokolatlanul is erekciója van, gondoltam ha fiú vagy, tudod miről beszélek.. :) De ha ennyire itt tartunk, én kollégiumban a mosdóban már nyitottam rá arra, miközben egy csávót leszop egy random csaj... Fogtam kimentem és kész, azóta se tud senki se az ügyről, mert a közeg nem egy utolsó proli szar.

febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#14, erről a sztoriról én is tudok már!

Meg szerintem még vagyunk így egy páran.

febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Örülök neki, hogy egy név nélküli sztoriról tudsz, 1000+1 ilyen eset történt még, kürtöld szét a barátaidnad. De én többet nem válaszolok, válaszaid alapján vmi ritka sötét tipik iparis csávó lehetsz
febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
26%
A kommenteket olvasva örülök, hogy nincsenek barátaim.. De tényleg..
febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%

#16, én írtam a #14-est, 40 éves vagyok, csak idetévedtem :D eddig is jót röhögtem, de most aztán főleg. A többi kommentet nem én írtam :D

Na szóval azzal hogy egy publikus oldalra kitetted a sztorit, már más is tud rála, én is :D Nem vetted a poént, nem gond, lazíts! Túl rá vagy görcsölve valamire.


A kérdezőnek meg: Nálunk suliban nem emlékszem hogy lett volna ilyen, de nem is nézegettük egymást, hogy kinél mi van. Mindenki el volt foglalva magával, vagy az ökörködéssel.

febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
ez se sehol se baj én ilyenkor ott könnyitek is magamon
febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki - a válaszadókkal ellentétben - járt már fiú öltözőben, az tudja, hogy annál barmabb hely kevés létezik a világon. Az a megvadult, habzószájú, hörgő, üvöltő majomparádé a 15x15-ös falfehér csempét is kikezdi, ha nincs más szem előtt. És ez lenne egy elitgimnázium. Javítóintézeti iskolában örüljön, akit még nem lógattak ki lábánál fogva az öltözőablakon hatan lehugyozva...
febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!