Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gáz az osztályom, ha...

Mennyire gáz az osztályom, ha református iskolába járunk és van közöttünk egy ateista meg két sátánista?

Figyelt kérdés
A sátánistát úgy értettem, hogy folyton sátánról, a 666-os számról stb.-röl beszélnek.

2014. nov. 22. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a sátánizmus alapból gáz. Az, hogy ateisták járnak hozzátok, önmagában nem probléma.

A húgom is református suliba járt. Igaz megkeresztelkedett és konfirmált is, de nem hinném, hogy hívő lenne. Csak a suli kötelezte rá, ő pedig mindenképpen oda szeretett volna járni, mert jó volt az oktatás. Ezzel egyébként nem volt egyedül.

Én nem is nagyon értem, miért várja el ezt az iskola, sokkal keresztényibb lenne azt mondani, hogy gyere te is, te pogány, hátha majd ebben a légkörben rátalálsz Istenre. De ez csak az én véleményem :)

2014. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Firedoom ***** válasza:
81%
A satanistakkal az a baj, hogy lovesuk nincs arrol, hogy mit is mondanak. Ha megkerdezed toluk honnan van a 666 foggalmuk nem lesz. Egyszeruen a "divat" miatt csinaljak.
2014. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A sátánistákkal semmi baj sincs. Nem pár ostoba tudatlanról kell megítélni őket.
2014. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy liberális, ateista szellemű iskolába járok, és van pár vallásos gyerek. Semmi baj nincs ezzel
2014. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Firedoom ***** válasza:
100%
3as bocsanat, nem akartam mindre rasutni, hogy hulye vagy hasonlo, de nalunk csak divat satanistak vannak.
2014. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is református iskolába jártam, de 20fős osztályból 5-en voltunk hívők.
2014. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak lázadnak :D és első...szerintem meg a kereszténység gáz :) ha már itt tartunk....szerintem te se ismered a sátánizmust...de én sajnos jól ismerem a kereszténységet....és az osztályod nem gáz...csak az emberek nem egyformák....ennyi.
2014. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk véletlenül osztálytársak? :D

Én is református suliba járok, és van 2 fiú az osztályban, akik ilyenekről beszélnek, de nem hinném, hogy komolyan sátánisták. Nálunk amúgy szerintem borzasztó kevés olyan ember van a suliban, aki komolyan veszi a vallást. A legtöbben azért íratják ide a gyereküket, mert jó iskola, nem azért, mert olyan hú de nagy hívők lennének, szerintem nálatok is ez a helyzet. Bár azt tényleg furának tartom, hogy ateista gyereket ilyen suliba írattak. Ez a sátánizmus meg csak divat.

2015. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Olgika válasza:
55%

Tisztelettel nagyon sajnállak benneteket! Saját személyes tapasztalatom írtam le kínzás alatt az interneten, kényszerből, nagy szenvedésben, kétségbe esve. Tisztelettel Kedves Kérdező a lényeget, hogy most mit kell csinálni, mit helyes csinálni én se tudom, nem tudom mi a protokoll, az eljárás, amely sátánizmus esetén követendő. Én felvetem, mint javaslatot fordulj kérlek szépen Tanáraidhoz, az Iskola vezetéséhez és beszéljétek meg, felhívhatod a figyelmet arra, hogy vannak létező, interneten, könyvben megosztott negatív tapasztalatok, áldozatok, szervezett zaklatás célszemélyek a sátánizmus kapcsán, ahogy nézegettem e honlapon is vannak válaszok, hogy ne legyen senki sátánista. Jobbat mondani nem tudok, úgy gondolom csak hatósághoz kéne, kell fordulni. A kérdésed nem véletlenül hangzott el, valamit tettél. Nos nekem szörnyű személyes tapasztalataim vannak. Most 34 éves leszek, általános iskolás koromban az egyik fiú osztálytársam sátánizmusról beszélt nekem, Kik küzdenek sátánizmus, szervezett zaklatás ellen? és a Konkrétan miért nem állnak le a szervezett zaklatással? kérdések alatt írtam erről, Jogi Fórumon szervezett zaklatás témában hozzászóltam, WebOrvoson kérdeztem szervezett zaklatás kapcsán. 28 éves koromtól, hatodik éve gondolatolvasó géppel zaklatnak, kínoznak kívülről, férfi és női emberi hangon beszélnek hozzám fejemben hallhatóan, zörejt küldnek esténként, meg időnként, több öngyilkossági kísérletbe hajszoltak bele, meg ne próbáljátok soha!, időmet, energiámat pazaroltam rá, a rossz latrok miatt, távolságból többször mint nőt megerőszakoltak, fájdalmakat küldtek, hatodik éve alvászavarban tartanak, ébresztgetnek, rémálmokat küldnek, nem hagynak pihenni, NEM HAGYNAK KORÁBBINAK MEGFELELŐEN HAZAJÁRNI ÉDESANYÁMHOZ!, zaklatásuk, kínzásuk miatt nem tudtam egyelőre férjhez menni, gyerekem egyelőre emiatt nincs, szép fiatal éveim mentek erre rá, a munkámat a kínzás miatt nem tudtam végezni, pszichiátriára menekültem, ott is szenvedek, nem tudtam mi ez, azt tudtam, hogy kívülről jön, de nem tudtam sima liba ki, most se tudom, mondom maffia, nem tudtam hova forduljak, gyógyszer miatt 30 kg-mal elhízattak 2010-ben, még mindig rajtam van 20 kg, jobbra-balra mozgattak és a súly miatt is bokám bedagadt, többször belevágtak az ujjamba, tárgyakat is meg tudtak mozgatni, táppénzekkel dolgoztam, úgy három év szenvedés után találtam meg a szervezett zaklatás kifejezést az interneten és leborultam, próbáltam segítséget kérni, végül mertem levelet írni Miniszterelnöknek e-mailben és egyenlőre, jelenleg választ várok. Bajban vagyok még mindig, leszázalékolásom forog fent. Szörnyűségről van szó! Erőfeszítéssel élem az életem! Dr. Drábik János 2004-es, Tudatmódosítás Az agy megerőszakolása c. könyvében leírja, hogy sátánista családok végzik gondolatolvasó géppel a kínzást.

dr. Nagy Olga Natália vagyok, Facebookon Nagy Olga Natália; szervezett zaklatás elszenvedője, Sajnálom azt tudom írni vigyázat, bajba ne kerüljetek! Végtére én is sajnáltam osztálytársam, hogy szegény, szenvedő, szeretethiányos, gondoltam rá, hogy pozitíve kialakul és kérem szépen szörnyű kegyetlenül az sült ki egy rossz latrok ahogy most képes vagyok látni! Hát ne legyen sátánista, ne legyen lator, ne legyen kihasználó! Te szenvedsz itt is felteszed ezt a kérdést, mikor nekem beszélt osztálytársam erről én is kifeküdtem bele. Aztán továbbléptem, de ők sajnos latorkodnak! Kitűnő tanuló voltam, dolgoztam, hajtottam, rám és özvegy Anyukámra jöttek be!, szemétül megerőszakoltak, bántalmaztak, bántalmaznak, és akkor Ők a be csudálatosak, nem szabad bedőlni senkinek, se sátánistának, se másnak, ne hagyjátok hogy kihasználjanak titeket! Foglalkozz álmaiddal, járd a szépet, a jót, bontakozz ki pozitíve! Szakszerű, képzett, önvédelemmel bíró segítő kell a sátánizmus elleni küzdelemben, a sátánistákkal való erről történő beszélgetéshez. Felhívom a figyelmet arra, hogy a szakszerűtlen segítésből a segítőnek gondja lehet!, nem nektek gyerekeknek kell ezzel foglalkozni, még a felnőtt terapeutáknak, sok évi tapasztalattal is elég! A keresztyéni segítés se azt jelenti hogy hagyd magad kihasználni, vagy bárki akár rászorulót megsajnálni és magadnak bajt, rossz kapcsolatot, ismerősséget, házasságot csinálni! Vigyázzatok magatokra, minden jót! Le a sátánizmussal! Megjegyzem még nekem drága Édesanyám iskolaigazgató volt ált. iskolánkban és úgy emlékszem nem akartam rosszat csinálni és nem szóltam neki erről, hogy osztálytársam sátánizmusról beszélt, de nem is értettem pontosan mit mondott, csak kellett volna szólni! Csak küzdeni kell szakembereknek a sátánizmus ellen! Létezik, hogy már bocsánat szemetek, pofátlanok, én egy jóindulatú lelkiismeretes, aranyos, kedves, túl lelkiismeretes, tapasztalatlan, társadalmat nem kellően ismerő, éretlen, túl jólelkű is voltam. Anyukám még a sátánizmusról beszélő, nem tudom hogy írják fekete Metallica pólós osztálytárs betegségekor meg is látogatta a kórházban őt, nagyon jó tanár, igazgató volt, én meg hogy túl jólelkű voltam, mondom hát szegény, szenved, mit mondjak neki, de engem is megviselt, csak sajnos hogy megoldani nem tudtam a sátánizmus problémát és aztán nem foglalkoztam vele.

Ki nem lehet mondani, hogy Anyukámmal kapcsolatosan milyen pofátlanok egy szegény özvegy rengeteget dolgozott, tanult végtelen aranyos nénikét és engem megaláztak, hosszú kegyetlen szenvedésnek tettek ki. Én, hogy szegény sajnáltam, hát szegény, hogy annyira szenved én most mit mondjak - nem várhatok el tőle szenvedést, közölni kellett volna lator vagy, térj meg! Felmerül a kérdés szenvedésünk közbe mégis mit csináltak a Nagytiszteltű, kérem szépen nem különb, nem kevesebb, de nem is több!, nem különb sátánisták? Latorkodtak, zülltek, élet-élveztek? Gondolták, hogy mennyit dolgoztak ezek röhögjünk rajtuk, nem tetszett a tanulás, munka program, a züllés szimpibb volt, még a tanárnő meg a egyetlen leánya lett a célpont! Fennforog az is, hogy mi felelős család terveztünk, egy gyereket vállaltak már a nagyszüleim is, ők züllnek, kínoznak! Csak mondom rém pofátlanok! Minden jót kívánok!

2015. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!