Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek bunkó ez az...

Szerintetek bunkó ez az iskolatársam, akivel ezt a rövid levelezést folytattam? (lent a levelezés)

Figyelt kérdés

"-Szerinted miért néz rám az iskolában mindenki olyan furcsán?

-nem tudom

-de biztos tudod, csak nem akarok elmondani (ezt abból következtetem ki, hogy ő is utál, ő is ugyanazt csinálja amit a többiek)

-jólvan akkor

-elég undok vagy

-ok

-remélem még megtapasztalod az életed során, milyen érzés ahogy bánsz te is velem"


Mi a véleményetek erről a levelezésről?


2014. nov. 25. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon titkolnak előlem az iskolatársaim, csak nem tudom mi az.
2014. nov. 25. 19:39
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg nem nagyon szeretem azt a nemtörődöm, flegma stílust amit tőle kaptam
2014. nov. 25. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minek foglalkozol olyanokkal, akik utálnak és bunkók veled? Biztos van az iskoládban elég gyerek, aki kedvel, vagy akivel össze lehet barátkozni.


Akik utálnak azokkal fölösleges szóba állnod, vagy haverkodnod velük, idő és energiapocsékolás.

2014. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért csinálja ezt, mert egy bunkó szemét. Borzasztóan gyűlölöm ezt a stílust, sajnos rengeteg ember ugyanígy beszél a másikkal, de ezekkel kár leállni. Úgysem értik meg. Majd egyszer az élet eléjük dob valami brutál sz*r dolgot, amikor ők is megtapasztalják ezt az érzést...

Egyébként tanács ként tényleg csak annyit lehet mondani, hogy az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni. Nem szabad... Mert akármit teszel, az életcéljuk, hogy lehúzzanak... Nem szabad adni a véleményükre, mert nem ér semmit.

2014. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
minek írogatsz olyan embernek, akiről tudod, hogy utál?
2014. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!