Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik tanárommal a múlt év...

Az egyik tanárommal a múlt év végén kialakult valami, azt mondta gondol rám, de a helyzet labilisabb, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nyàr végén volt egy komolyabb vitànk errõl, amikor a fejemhez vàgta, hogy mindent amit mondott, akkor csak kitalàlta. Természetesen a vita utàn is úgy viselkedett, mint elõtte: àllandóan nézett, nyomomban jàrt, szinte mindig keresztezte az utamat, àllandóan méregetett ilyenkor. Nekem nagyon fàjt a vita utàn, amit a fejemhez vàgott, s tàvvolsàgtartó lettem, plàne azért, mert idén tanít újra és utoljàra.

Most újra elkezdõdött a kör, s bennem van az, hogy mi lesz ennek a vége, mégsem szeretném, ha megint "hülyèt" csinàlna belõlem. Hogyan vàghatnék vissza, vagy hogyan kezeljem a helyzetet? Segítsetek!


2015. márc. 21. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neked mondta hogy "gondol rád" szép dolog,azok után amiket leírtál róla,és a viselkedéséről
2015. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagyis együtt vagytok?
2015. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyunk. ahogy megtortent a vitank tavaly ota probalom minel tavolabb tartani magam tole, nem akarom h egyikunknek is baja legyen. De kozeleg az ev vege, a korabbiakhoz kepest most is ugy viselkedik. en nagyon kedvelem es kedveltem, mindig kiallt mellettem,ugyhogy valoban erzek es ereztem is iranta valamit. Es persze nem felejtettem el, szar, hogy ez a helyzet all fenn koztunk.
2015. márc. 21. 13:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi is volt a vita téma? csak nem a matek?
2015. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Belőled nem kell hülyét csinálni, te már az vagy. Nem kicsit.

Komolyan leállsz vitázni egy tanárral, akiről egyértelmű, hogy SEMMIT nem akar tőled, maximum ráizgult a fiatal kis testedre, mert egy perverz? Elhiszem, hogy te is az vagy, és bejön, hogy egy tanár ennyire "odafigyel" rád, de ne legyél már idióta.

Nem kell visszavágni, egyszerűen legyen eszed, és ilyen emberrel ne foglalkozz egyetlen percig sem. Te diák vagy, ő meg egy tanár, akivel semmi közötök egymáshoz. A legjobb lesz ha keresztül nézel rajta ezután, mielőtt még eléri, hogy a beteges kis játékszere legyél.

2015. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Óóó! Azt hiszem megyek 50 szürke árnyalatot olvasni,mert nekem ez sok!
2015. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez most mi? :)

"maximum ráizgult a fiatal kis testedre, mert egy perverz? ""

honnan veszed hogy a tanár ráizgult a diákja testére?:D

2015. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel rányomult a leányra, ezért valószínű...
2015. márc. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Rányomult a csajra"? honnan veszed ott voltál?
2015. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Kialakult valami" a vita mióta számít kialakult dolognak?:)
2015. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!