Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozóra illik...

Osztálytalálkozóra illik meghívni a pótosztályfőnököt is? Egyáltalán mennyire gáz, ha el sem megyek?

Figyelt kérdés
Gimnáziumi 5 éves osztálytalálkozó. Nem szerettem az osztályt, csak az iskolát. A pótofő meg egy szánalom volt, ha meghívják (az osztályban sokan bírták),rá így még évek távlatából se vagyok kíváncsi.

2015. márc. 23. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

HA nem szeretted,fölösleges végig maradni,csak hogy feszengj és ha netán bántottak,és felkerül rosszul tud esni.

Azért tedd tiszteletedet,mégiscsak együtt voltál velük x évet,de ne maradj végig,mondj valami okot ami miatt +idő előtt" lelépsz(én sem szerettem a gimis osztályomat,de ezt tenném).

Ha a pótofő aktívan részt vett az osztály ügyeiben,akkor még jó hogy meghívják.

2015. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell odamenni hozzá jópofizni és kész, ennyire ne legyél már gyerekes.
2015. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

PÖótosztályfőnök? Az meg minek? Dehogy gáz ha nem mész el! Én sem mentem el se általánosra se gimisre!

Hol érdekel már engem a sok bájvigyorgás. Mert ez csak arról szól! Akik igazi jóbarátok voltak azokkal a mai napig beszélünk találkozunk és néha többen is összefutunk, de a többieket leszarom! Ezért egy darab állmosolyt se fogok feleröltetni az arcomra!

2015. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem kell elmenned ha nem szeretted őket.

ezek általában úgyis arról szólnak hogy próbálják túllicitálni egymást, hogy ki ért el többet az életben.

én nem szívesen vennék ebben részt. boldog vagyok az életemmel, a gimit nem szerettem én is csak az épületet meg 1-2 tanárt.

de alig vártam hogy vége legyen, nem fogok évek múlva jópofizni velük

2015. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!