Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha senki nem akar...

Mit tegyek ha senki nem akar velem barátkozni az osztályomból a származásom miatt?

Figyelt kérdés

Most mentem kilencedikbe és nagyon rosszul érzem magam az osztályban, mert nem állnak velem szóba. Egyrészt mert kicsit félénk vagyok, másrészt a származásom miatt (apa részéről török vagyok) és gondolom emiatt nem éreznek engem közülükvalónak. Meg egy kicsit talán másnak is érzem magam mint ők. Nekem nem az a fontos, hogy minél előbb szerezzek párkapcsolatot vagy azzal tegyem magam menővé hogy cigizek meg piálok.

Pedig mindig kedves vagyok mindenkivel. Mármint alapból ilyen vagyok nem csak megjátszom. Ők meg azt mondták, hogy azt hitték, hogy c*gány vagyok. Aztán azzal szekáltak hogy milyen fura nevem van, meg miért élek ebben az országban ha török vagyok stbstb.

Nagyon nehéz így kapcsolatot kialakítani akárkivel is. Nem érzem magam emiatt különlegesnek (még ha pár ember szerint az is vagyok). Beszélek törökül is, de sajnos ezzel nemigen tudok mit kezdeni.

Nagyon egyedül érzem magam az osztályban és szeretnék én is valakivel barátkozni, de így nem megy..


15/F


2016. okt. 7. 11:30
 1/8 anonim válasza:
50%
Nem baj, a sunák szeretik a külföldieket.
2016. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Dehogy szeretik. Csak ha van vastag pénztárca is mellé.

Kérdeő visszatérve a kérdésedre, ne nagyon reménykedj mert a mai világban (IÁ, terrorizmus, nemi erőszak stb) a közel keleti fajnak befellegzett, nem nagyon állnak szóba velük. De megsúgom, hogy jó kedved legyen, a mai magyarok kb 40-45 %-a is török eredetű ha nem több, aki nem az pedig főleg szláv vagy germán, de persze ezt az osztály társaid nem tudják ^^

2016. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van egy jó barátom Awad Ahmed Idris a becsületes neve...

Nem biztos, hogy jól írtam le...

Én esküszöm magyarabbnak tartom mint sok magyart és mindig rengeteg haverja van és bármilyen társaságban bármikor összehaverkodik bárkivel... volt, hogy elhívták egy idegen házibuliba, ahol néhány kopasz volt a házigazda, árpád sávos zászló mindenhol, és még itt is lehaverkodott sokakkal...

Persze ő is megkapja minden nap, hogy valaki cigánynak nézik...

Te eredendően a korosztályodat nem ismered... a te korosztályod kísérletezget pont azt csinálják, amit te hangsúlyozol, hogy te nem... isznak, cigiznek(azt ne csináld), sőt vannak akik füveznek(azt se)...

De néha elmehetsz ivós bulizni osztálytársakkal és máris egyszerűbbesz beilleszkedni, mintha annyira ismernének, hogy te vagy a furcsa cigányszínű gyerek aki különcködik...

+ nem árt valami menő hobbi, gitározás, dobolás, gördeszkázás...

2016. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég nehéz eset, mert az otthonról hozott, meg a médiában folyamatosan menő agymosó idegengyűlölő propagandával egyedül nem nagyon tudsz mit kezdeni. Az osztályfőnök segíthet, elmagyarázhatja az osztálynak, hogy nem kell beszopni az agymosást, a képzeletbeli határok túloldalán is emberek élnek, viszonyuljanak normálisan hozzád stb., vagy egyszerűbb, ha olyan iskolát kerestek, ami multikulturálisabb, elfogadóbb környezetben van, ahol megszokott, hogy nem mindenki Kiss meg Kovács. Egyébként származástól függetlenül is nehéz időszak a középiskola, hormonális, érzelmi hullámvölgyek, útkeresés, közben állandóan fáradt, túlterhelt agy, sok embernek szar időszaka ez.
2016. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokat segít, ha nem allahu akbarozol naponta 4 szer töri meg matekóra alatt kis szőnyegen kelet felé fordulva... :D
2016. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2# iszonyatos nagy ba..m vagy. Te sötét tanulatlan á..at.


Kérdező!


Nem kell feladni az identitásod - főleg ha azt csak a deviáns idiótaságok felvételéért teszed- de ne feledd " Rómában viselkedj úgy, mint a Rómaiak ! "


Magyarul az érmémek két oldala van.


Vizsgáld meg egy kicsit magadat is.


Sok sikert.

2016. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég gonoszak veled... ami szomorú, annak ellenére ha te kedves vagy velük. Évfolyamtársak milyenek? Amúgy szeribtem mindenki más egy kicsit, van aki külsőre vam aki belsőre, de a más nem jelenti azt hogy rossz...
2016. okt. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább örülniük kéne ennek. Most lesz vége a kedvenc török sorozatomnak a Sen cal kapiminak. Jártálmár Isztambul ban? Ismered Hande Ercelt vagy Kerem bürsint?
2021. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!