Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kivel menjek el strandra, ha...

Kivel menjek el strandra, ha senki nem akar? 15/l

Figyelt kérdés
A szüleim nem jönnének el, főleg, mert a tesóm se akar, mert feküdni akar egész nyáron, pihenni. A barátnőimnek meg mind barátja van és velük vannak és mennek ilyen helyekre. Nekem nincs barátom, akkor ne menjek víz közelébe egész nyáron? Olyan meleg van és hát egyedül meg nem akarok elmenni.
2016. júl. 29. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted én menjek veled strandra???

Van családod,rokonod,kereszszulok,sot még uncsi tesoid is.

És miért ne lehetnék a barátnőiddel??? Azért mert barátjuk van??

Na és?

És ha nem lesz barátjuk akkor elmennék veled,?

Na pont ok azok akik nem barátnőid,csak akkor ha problémájuk van és szaladnak hozzád, vagy ha nincs barátjuk akkor unalombol elvannak veled ud

2016. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Szomszéd? Más rokon? Amúgy nem rossz egyedül strandolni, nekem így lett +1 barátnőm :)

Büféhez odamész barátkozni, vízben nekimész óvatosan valakinek "véletlenül" stb..


Persze megvannak a hátrányai is.


Ja innen gyikről senkivel.

2016. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Tiszta gáz hogy manapság már 15 évesen "mindenkinek barátja van", pont egy fontos szakasz a szabad kamaszodó életforma. Nekik ilyen má nem lesz, így menj egyedül. Lesznek rajtad kívül sokan és máris nem leszel egyedül.
2016. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Sose értem minek kell mindenhez társaság. Úszkálsz vagy napozol, csúszdázol a strandon... ehhez pont hogy senki más nem kell.
2016. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha Szoboszlón akarsz strandra menni én elmegyek veled :DDD 18/F
2016. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Tesód a strandon nem tud pihenni, feküdni???
2016. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
83%
Nem tudsz egyedül strandra menni? Miért kell valaki ahhoz, hogy strandra menj? Ja, amúgy mehetsz magaddal! :D
2016. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A családom pont, hogy nem akar, vagyis tesóm nem és akkor már ők sem. Ha rákényszerítenék őt, akkor fél óra után haza akar menni.

Unokatesóim nincsenek, szomszédban öregek laknak xD

Tavaly sokat mentem a barátnőimmel, de most bepasiztak és mondták, hogy velük mennek vagy a saját családjukkal nyaralnak.

Akkor fürdök a kádban és napozok a kertben!

Egyedül azért sem jó, mert helyben nincs strand. Valamikor nekem is lesz majd barátom és vele mehetek, persze nem ezért jönnék össze senkivel. Nagyon gáz ez az egész.

2016. júl. 29. 20:59
 9/11 anonim ***** válasza:
pattanj be elviszlek a helyi bányatóra aztán jonapot mindenki másnak, mondanám ha nem dolgoznék nem kellene építkeznek és stb stb. Biztos hogy van olyan ismerősöd a közelben aki nem pasizott be és ráér esetleg fiu aki nem csajozott be és ráér kell lennie még ha esetleg kevés barátod is van mindig van olyan aki ráér csak lusták megkell egy kicsit piszkálni őket, vagy csatlakozz te is és vadásszunk pokemonokat :)
2016. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
vagy menjetek mindannyian a barátnőiddel és a barátjaikkal, nagy csapatban, hátha valamelyik barát hozza a haverjait is, stb stb
2016. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!