Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi alapján raknak be egy...

Mi alapján raknak be egy osztályba középiskolában?

Figyelt kérdés

Beszéltem az osztálytársaimmal,és rajtam kívül 3 ember akar az osztályomból abba a középiskolába menni,amibe én.Abban a középiskolában 3 osztály van egy évfolyamon belűl,tehát pl. 9.a,9.b,9.c

Én nagyon szeretném,ha legalább az egyikőjükkel egy osztályba kerülnék.Tehát mi alapján döntik ezt el,hogy ki melyik osztályba kerül?

Persze még nem volt felvételi,tehát lehet hogy valamelyikünket fel se veszik.



2016. nov. 1. 08:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálunk pl magyar-matek volt anno az iskolai felvételi, meg a tanulmányi átlag, és utána akiket ezek alapján felvettek, azokat az embereket behívták mégegy angol teszt megírására, és angolból hogy ki mennyire jó, az alapján osztottak szét minket, a németesek meg pont egy fél osztálynyian voltak , 15-en , szóval A-sok voltak a tagozat, ők külön felvételiztek, mert ők nulladikosok voltak, heti 12 nyelvi órával, és akkor a B-C-D angol teszt alapján, és akkor a B-be ment még a 15 németes, és a B-C-D-jelöltből a 15 legjobb angolos. De nem tudom, hogy mindenhol így van-e, szerintem nem.
2016. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!