Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mivel vághatnék vissza az...

Mivel vághatnék vissza az ilyen tapló újgazdag osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

11. osztály, tehát nem kisegítő szint, mégis van egy bunkó, tapló újgazdag osztálytársam, aki néha szokott csipkelődni ÓRÁN. Pl arra hogy nekünk nincs autónk, neki pedig van egy saját (amit amúgy az adócsalásból összehordott pénzből vettek), órán feljött egy téma hogy kinek van autója, én mondtam hogy nekünk nincs, ő meg megszólalt hogy "Akkor hogyan fogod intézkedni a dolgaidat?". Azt válaszoltam neki hogy létezik tömegközlekedés is, a többieknek is leesett hogy mekkora tapló volt, és páran mondták hogy nekik sincs autójuk, mégis létezik busz/vonat/bicikli. Van ezekre a piszkálódásokra valami multifunkciós, mindenre-jó-visszavágás?


Illetve van még egy "gyengepontom", amit bevallom én szereztem a saját hülyeségemből. Idén májusban kikerült egy cikis kép rólam, amit egy fiúnak küldtem (én is az vagyok, de semmi +18-as nem volt benne, csak én tükör előtt, deréktól lefelé zokniban meg boxerban, és nem homokos szándékból). Hála a jó istennek a többiek ezzel nem cikiztek, eléggé gáznak éreztem ezt akkor, viszont ez a szellemi sírkő ritkán szokott rá finoman utalgatni. Erre hogyan lehetne viccesen reagálni?..



2016. nov. 13. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha lesulyedsz a szintjere csak magadnak rugsz egy ongolt..
2016. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

"kikerült egy cikis kép rólam, amit egy fiúnak küldtem (én is az vagyok, de semmi +18-as nem volt benne, csak én tükör előtt, deréktól lefelé zokniban meg boxerban, és nem homokos szándékból).


Akkor milyenből? Zoknimustra?

2016. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
írtam volna hasznosat,de a második dologból eléggé egyértelmű,hogy homár vagy,ezért nem árt ha megedződsz akkorra amikor majd nyíltan felvállalod.
2016. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, a lányokat szeretem xD
2016. nov. 13. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:

"Akkor hogyan fogod intézkedni a dolgaidat?"


Rengeteg fiatalnak van már saját kocsija. Az én volt osztályomban is a 26 emberből legalább 3-nak volt saját kocsija, és kb. 6-an 7-en tudtak már vezetni.

2016. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"írtam volna hasznosat,de a második dologból eléggé egyértelmű,hogy homár vagy,ezért nem árt ha megedződsz akkorra amikor majd nyíltan felvállalod."


Ebben nincs igazad. Ettől függetlenül még megírhattad volna amit akarsz. Mintha ő most tényleg valami olyat infót kapna tőled, amivel minden rossztól megszabadul...

2016. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha így kérdezte, hogy hogy fogod intézkedni a dolgaidat, akkor mondhatnád neki, hogy tanuljon meg kommunikálni az anyanyelvén, mert ciki, ha 11-es létére nem megy.
2016. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

miért küldtél egy fiúnak boxis képet? lehet te nem vagy meleg, de akinek küldted, igen :DDDDDDDDDDD

amúgy ne vegyél a beszólásokról tudomást, aztán ennyi...

2017. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!