Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.es és nem találom a helyem.Az osztálybol joba vagyok jo par emberrel de igazi barátság nincs csak mindenki jopofizik egymassal.Általánosban sok barátom volt es most egyedül érzem magam.

Az igazsag hogy eleg sok baj van amugy is az iskolaval szoval ez mellékes de szerintetek egy másik osztályban jobban tudnám érezni magam vagy bennem van a hiba?

14 l



2017. jan. 17. 17:41
 1/5 anonim válasza:
100%
nem te vagy a hibás. a többiek bizonyára nem pont a társasági életre összpontosítanak, lehet, hogy jobb lenne neked máshol, ha neked fontos ez :)
2017. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a régi barátaidat.
2017. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj,de ez még az eleje, még simán kialakulhatnak teljes barátságok; csak most még mindenki a nagyon jó, rokonszenves arcát akarja mindenki mindenkifelé mutatni. Habár nemtom, már január van. Tényleg keresd fel a régi barátaidat, szerintem nem kell átmenni másik osztályba. Ha jól elvagy, akkor szerintem minden rendben, átmenni felesleges macerának tűnik nekem, bár, ahogy érzed.
2017. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy próbáld te elkezdeni elmélyíteni az ismeretsegeidet, hogy szépen lassan baratságok alakulhassanak ki. Hívd át őket magadhoz, hívd el őket néhány programra, eseményre. A lényeg, hogy csináljatok sokkal több mindent közösen.
2017. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem olyan emberek akikkel szivesen vagyok :/
2017. jan. 20. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!