Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy másodperce vettem le a...

Egy másodperce vettem le a szemem a tábláról, a tanár egyből elkezdett ordítani velem! Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Nem viccelek,szó szerint egy másodpercre vettem le a szemem a tábláról,amíg a tolltartómba raktam a ceruzám,a tanárom egyből elkezdett velem ordibálni,azt mondta,hogy undorító a viselkedésem,és igazán lekötelezném,ha figyelnék rá! Azért azt úgy hozzátenném,hogy a padtársam egész órán telefonozott,rá egyszer sem szólt rá!

Ha ki volt engedve a hajam,akkor azt tette szóvá,ha össze volt fogva,akkor meg azt.

Volt olyan,hogy ugyan annyi pontunk lett az egyik osztálytársammal,ő mégis egy jeggyel jobbat kapott!:(

Az óráin mindig rosszindulatú megjegyzéseket,célzásokat tesz a külsőmre,az írásképemre.

Nagyon rosszul esik,hogy így viselkedik velem,mikor én mindig próbálok tisztelettudó lenni Vele!


Mit tehetnék,hogy ennek a "konfliktus" -nak vége legyen?


2017. jan. 11. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni, kinézett magának.

Nálunk is van ilyen. Egy elég szép lányt nézett ki az osztályfőnök és minden apróságért kiabál vele. Én hátul ehetek órán, beszólogathatok, átaludhatom hogyha szeretném vagy dobálózhatok nem is érdekli. Viszont hogyha az a lány 1 percet is késik reggel bármi miatt, vagy csak nem oda figyel akkor rögtön személyeskedés megy és kiabálás megy a tanár részéről.

Engem például biológián nézett ki a tanár, de messze nem ilyen durván. Csak megmondta hogy meg szeretne buktatni, és egy ürügyet adok rá meg is teszi. 2-3 hetente leb*sz csak engem ha senki se tudja a kérdésre a választ, meg hasonlók. De igazából 12 év után egy ilyen oktatási rendszerben ahol azt neveljük a gyerekbe hogy "különleges" csak kussoljon ha jót akar, így már nem hat meg a kiabálás. Megbukni nem szeretnék ezért meghúzom magam az óráin, nem tudok mit csinálni. Viszont kiléptem a teremből nem fogom magamat azon tőrni hogy egy degenerált idióta most éppen miért rágott be rám, vagy hogy miért változtassak én mert egy tanár azt mondta.

Persze nem kell gyűlölni emiatt az összes tanárt. Régi informatika tanárom volt nagyon rendes, meg tavalyi testnevelés tanárom. Ők ténylegesen a legjobb emberek között vannak akiket valaha ismertem. De a fentebb leírt idióták meg tudják keseríteni az ember életét.

Én azt mondom hogy ne vedd magadra. Ha mond valamit akkor helyeselj neki flegma hangsúllyal. Olyankor érzi hogy ez egy beszólás volt elsősorban, de nem nagyon tudnak mit kezdeni vele.

2017. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bekecs Béla ***** válasza:

Ne hagyd magad. Igazságérzeted a helyén akkor visszaszólsz. Én soha nem hagytam magam mikor még tanultam egy tanárnak sem. Mikor gimnáziumba jártam akkor kialakult már az, hogy nekem mindent lehetett az órákon csinálni. Imádtam azokat a szép éveket :D


A lényeg, ne hagyd magad. De csak ha tényleg neked van igazad. Mivel az osztály veled van, ha bírnak. Így ha ténylegesen igazad van fordulj osztálytársaidhoz és menjetek be az igazgatóhoz. Ott már csak az érveken múlik, hogy nyertek-e vagy sem. Nyílván nem fogtok, viszont respectet mindenképp.

2017. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!