Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más sem tud beilleszkedni...

Más sem tud beilleszkedni sehova sem?

Figyelt kérdés
Végzős gimnazista vagyok, de azt vettem észre magamon, hogy négy év alatt nem tudtam teljesen beilleszkedni az osztályomba. Általánosban is valami hasonló volt, de itt még rosszabb is. A 25 emberből jó ha beszélgetek 3-5el, azokkal is csak suliban, iskolán kívül nagyon ritkán beszélgetek az osztálytársaimmal, azt is főleg pl Facebookon. Jó tanuló vagyok, tisztelem a tanáraimat, de valahogy nem találom a helyem.. Olyan.. másnak érzem magam. Nem felsőbbrendűnek vagy alsórendűnek, hanem másnak.

2018. febr. 4. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Én sem tudtam eddig. Ez a 3.évem a gimiben és még lesz 2, de tuti hogy ezután sem fog sikerülni.
2018. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:
60%
Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy: zárkózott, nehezen barátkozó. Ettől még nem vagy se több, se kevesebb másoknál. Szerintem felesleges ezen agyalni. Már úgysincs sok hátra a gimiből, csak pár hónap.
2018. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Én is így érzem magam, végzős vagyok. Felületesen elbeszélgetek bárkivel, de 2-3 ember van, akivel komolyabban is tudok.
2018. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Átérzem..ugyanilyen vagyok.
2018. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, és most a munkahelyen is. De engem nem zavar, jobb egyedül :)
2018. febr. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabban a cipőben járunk, azzal a különbséggel, hogy én tudom, hogy számomra nincs megfelelő közösség, így nem is fáradok a beilleszkedéssel.
2018. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén :)
2018. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindenkivel beszéltem, de csak ha muszáj volt, 6-7 emberrel voltam jobb viszonyba, de suli alatt csak 2 emberrel beszéltem rendszeresen, aztán miután elballagtunk akkor kezdtünk el rendszeresebben beszélni és a mai napig találkozgatunk.


Bőven elég 3-5 ember ha azokból 2-vel mélyebb barátságot kötsz már megérte. De ez majd úgy is kiderül :D

2018. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!