Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan illeszkedjek be egy...

Hogyan illeszkedjek be egy olyan társaságba, ahol nagyon nagy a kor különbség?

Figyelt kérdés
Leginkább 10/25 év korkülönbségről van szó, de akár 60 is. Nyílván én vagyok a legfiatalabb a társaságban. Eddig azon az "elven" volt, hogy ha csendben maradok, az a legjobb, mert így nem tudok hülyeséget mondani. Viszont ezen szeretnék változtatni, csak nem tudom hogyan kéne. Igyekszem segíteni, és kihozni magamból a legjobbat, de így is vannak emberek, akik nagyon zárták felém. Persze tisztában vagyok azzal is, hogy nem lehetek mindenkivel jóban.
2020. máj. 6. 12:51
 1/9 A kérdező kommentje:
*voltam
2020. máj. 6. 12:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy darabig csak figyeltem, hozzászoktam a légkörhöz aztán ugyanúgy hülyéskedtem mint ők.
2020. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hány éves vagy. Ha 20-25ön felül akkor nem lehet gond. Ha 14 éves vagy, akkor még nagyon máshogy gondolkodsz.
2020. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az utóbbi :/
2020. máj. 6. 13:13
 5/9 A kérdező kommentje:
És még ha "máshogy is gondolkodom" sehogy sem tudnék beilleszkedni?
2020. máj. 6. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés és nem csoda, hogy nem tudsz. Én nem tudnék nagyon mit mondani egy 14 évesnek mert nagyon máshogy látjuk a világot.legalabbis nagyon behatároltak lennének a témák amikről tudnánk beszélni.

Egy nagyobb társaságban amúgy sem tudsz mindenkivel jóban lenni, életkortól függetlenül. Ez valami vallási közösség?

2020. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, inkább "sport közösség"nek mondanám
2020. máj. 6. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem fogd fel simán gyakorlásnak,amin nem múlik semmi. Csak add önmagadat és kész :)
2020. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

milyen sportot űzöl, ahol nyugdíjaskorúakkal edzel együtt?

nincs esetleg a korodnak megfelelő csoport a környékeden? beilleszkedni is könnyebb lenne, meg sportolni is effektívebben tudnál.

2020. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!