Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket is zavar ha valaki...

Titeket is zavar ha valaki nem köszön vissza?

Figyelt kérdés

Amióta ez a covid mizéria tart, azóta borzasztó bunkók lettek az emberek. Kis faluban élek, akárkinek köszönök, senki nem köszön vissza, pedig itt élek huszonéve, kb mindenki mindenkit ismer. Van aki faarccal néz előre, van aki el is fordul, idősek, fiatalok egyaránt. Anno arra neveltek hogy adjam meg a tiszteletet mindenkinek, emiatt különösen fel tud bosszantani az hogy nem viszonozzák a köszönésem, még ha ez bután is hangzik.

Legyek én is tiszteletlen, és ne köszönjek senkinek én sem?


2021. aug. 26. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Én ezzel úgy vagyok, hogy én köszönök, aztán onnantól leszarom, hogy vissza köszönnek-e vagy sem. Nem ezen múlik a boldogságom.
2021. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ma már nem érdekel az ilyesmi.
2021. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos korig igen. Most már inkább az emberi butaság az, ami felnyomja bennem a pumpát.
2021. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos bunkók lettek, mert nem volt semmi szociális kapcsolatuk.
2021. aug. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem zavar, és nem tekintem bunkóságnak. Az viszont zavar, ha buszon könyvet olvasok, és rám köszönnek. Ha olvasok, akkor nem akarok beszélgetni.
2021. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!