Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » El lehet menni egyedül koncert...

El lehet menni egyedül koncertre/szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
Nem fognak kiröhögni, hogy "lol nézzétek már azt a szánalmas magányos incelt a sarokban" vagy ilyesmi?
2022. máj. 7. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmehetsz. Nem nagyon szoktak mások bámészkodni, max. átmenetileg, ideig-óráig...
2022. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hétköznapi öltözékben leszel, a kutya nem fog kiszúrni a sorból.
2022. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Azzal még kiegészíteném a leírásomat, hogy kifejezetten nagyon erősen duci vagyok és ennek ellenére SENKI nem szokott feltűnően bámulni, ha reggelenként elmegyek a közeli parkba kocogni...


Sőt, még nagyon kedvesen ismerkedni is próbálnak velem! Csütörtökön reggel fenékedzésnél még marasztalt volna egy férfi is, mert szimpatikus voltam neki. (Szabadtéri fitness eszközön gyakoroltam éppen...)


Ha az én esetemben nem történik ilyen kirívó eset, akkor Téged se tartson vissza semmilyen téves elképzelés! :)

2022. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, 1-es és 3-as válaszoló voltam. (Közben jött egy másik válasz is...)
2022. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3: köszi a választ, de nem sportra gondoltam a kérdésben, oda el mernék menni talán egyedül, de ilyen társasági eseményre, mint pl. egy koncert már nem biztos.
2022. máj. 7. 21:47
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Ismételten bátorítalak, hogy NYUGODTAN MENJ EGYEDÜL!


Én tavaly augusztus óta majdnem napi szinten járok újra kocogni 35(!) év kihagyás után és a nagyon erős duciságom ellenére tényleg nem bámulnak meg.

2022. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

El lehet menni egyedül, nem baj, voltam már úgy én is. Nekem jobb, ha van velem valaki, mert egyfajta magabiztosságot ad az, hogy ott tartozok valakihez.

De nem néznek ki, senki sem tudja, hogy egyedül vagy, csak nem jó érzés.

2022. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már többször voltam koncerten egyedül, a kutyát nem érdekelte. Oda azért megy az ember, mert a zenekar produkciója érdekli, és nyilván arra figyel, nem pedig azt sasolja, kik állnak mellette és ki kivel van.
2022. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 L.. István ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne, senkit nem érdekel, hogy egyedül vagy.
2022. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerinted mindenki kísérővel megy? Soha nem láttál még koncerten egyedül embereket?
2022. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!