Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vegyem rá a szerelmemet...

Hogyan vegyem rá a szerelmemet, hogy ne menjen ki 1 évre szálló munkára Németországba? Valami ötlet? Hogyan lehetne elrettenteni? Vagy mit csináljak hogy meggondolja magát és itthon maradjon?

Figyelt kérdés

Én nem mehetek ki vele ő kivinne,mondta,hogy menjek vele, de szüleim nem engednek el.

Csak nyáron jönne haza a barátom, ott augusztusban adják a szabikat ki, és nemrég jöttünk össze és nagyon szeretjük egymást csak ő meg akar németbe gazdagodni azt mondta.

Azt mondta csoportvezető lenne németbe, és neki dolgoznának.



2023. febr. 1. 14:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"Amúgy az ilyen szerelmek 1-2 év alatt akkor is el szoktak múlni, ha egy városban élnek az illetők."


Mmmmilyen szerelmek? Mert csak annyit tudunk róla, hogy nem túl régi, de ennyi:D

2023. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

"Ha szüleim engednének mennék, de nem tartanak elég felnőttnek ahhoz hogy menjek, pedig 18 éves vagyok."

18 évesen nem korlátozhatnak. Mindenképp menjél el a pároddal. Én ezt tenném. Most nem az a lényeges, hogy a szüleid milyennek tartanak; hanem hogy te nem szeretnél a párod nélkül maradni. Ez erősebb kell legyen. Ez az érv tehát. Én mennék mindenképp. Már nagykorú vagy; nem lehet a személyi szabadságodat korlátozni. Vagy igazából nem is azért nem mész, mert ,,nem engednek", hanem ez csak egy ürügy, hogy rá tudd fogni? Mert ezt neked is tudnod kellett már, hogy 18 évesen már nagykorúnak számítasz, és mehetsz a pároddal, nem kell hozzá engedély. Lehet szerintem, hogy te félsz az ismeretlentől, meg , hogy hiányoznának a szüleid, barátaid. Ne aggódj, majd beszéltek google meetingben, vagy teams-en, vagy skype-on , vagy ahol szeretnétek.

2023. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
*tudom, hogy az nem ugyanaz, de ,ha nagyon szerelmes vagy a párodba, akkor nem fogod őt vissza. Hanem veletartasz.
2023. febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

*szal ne fogd vissza az ő kiteljesedését, szárnypróbálgatásait; nemtom pl érettségid megvan-e, ha idén áprilisban érettségizel, meg júniusban, akkor nyár közepétől már mehetsz utána Németbe. Vagy nemtom, a kérdés alapján úgy érzékeltem, hogy már fix helyre menne, tehát, már megvan, hova, most rögtön már valahol mondták neki, hogy valahol várják.


Még az is fontos, hogy teljesen tuti fix helyre menne-e. Hogy nem egy kamuhirdetésre, hanem egy valós cégnek a korrekt hirdetésére jelentkezett.


Meg amúgy nemtudom,pl mennyire maradna ott utána.

2023. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
21-es, azok a szerelmek, amiket 18 éves korban szoktak érezni a tinik.
2023. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25, ezt egy olyannak mondod, aki 6 éve feleségül vette azt, akivel 17 éves kora óta együtt van:D

Persze, esély van a szakításra is meg az együttmaradásra is. Épp ezér tnem kell leírni őket.

Ráadásul és akkor mi van, ha 1-2 év múlva szakítanak? Attól még kimehetnek dolgozni. Ha szakítanak, max hazajön. Ha akar. Vagy kint marad szingliként.

Szóval igazából ez teljesen lényegtelen a kérdés szempontjából.

2023. febr. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy te 17 évesen megtaláltad azt, akit később feleségül is vettél, de ez kifejezetten ritkaság.

Márpedig itt a kimenetel EGYETLEN motivációja az lenne, hogy együtt lehessen a párjával.

Igen visszajöhet utána, de pont ezért butaság lenne itt bármit is félbe hagynia, nemhogy a középiskolát. Ha pl. most kimenne vele, akkor ezt a félben levő tanévét is bukná

2023. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Na, véletlenül elküldtem.

Szóval, ha kimenne, ezt a félben levő tanévét is bukná, ráadásul valószínűleg ez az érettségi éve és adott esetben felsőoktatásban is továbbtanulhatna. Amellett a rövid idejű kapcsolat alatt a fiút sem ismerhette meg, és ott eléggé rá lesz utalva, ki lesz szolgáltatva neki már csak azért is, mert valószínűleg a fiú fogja eltartani. Ezt még Magyarországon belül is meg kéne gondolnia, nemhogy idegen országban.

2023. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28, én is azt írtam, hogy csak érettségi után kellene kimenni.

Továbbtanulni me gkésőbb is ráér, igazából nagoynis jót tesz az embernek, ha kicsit érik, tapasztal, mielőtt rovábbtanul. Miután elvégezte a szkamáját úgyis az lesz az elvárás, hogy dolgozzon, akkor meg mikor van lehetőség tapasztalni? Hát most, érettségi után.

2023. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Úgy döntött mégse megy ki, sikerült lebeszélni, nem is volt nehéz!(:
2023. febr. 2. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!