Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Társasági eseményen miért...

Társasági eseményen miért akarnak az extrovertáltak mindenáron kontaktálni az introvertáltakkal, akkor is ha azokon látszik, hogy nem akarnak beszélgetni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én extrovertalt vagyok. Soha nem erőltettem. Két mondat után látom, mi a szitu. Hagyom.
2023. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez baromság, pont hogy sok ember azért lesz introvertált, mert senki se akar vele beszélgetni, ki van közösítve.

Én is ilyen vagyok, azért nem megyek sehova, mert úgyse érdeklem a kutyát se, egyedül állni a sarokban meg borzasztó érzés. Ha megszólítanak, mindig beszélgetek, de ez ritka, én meg képtelen vagyok kezdeményezni, ha akarnék se tudnék, szóval ez van.

2023. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Sokszor érzik azt, hogy kínos csendben lenni vagy nem beszélgetni valakivel, aki a közelében van. Nekem zárkózott és csendes emberként ez külön teher, örülök, ha nem szólnak hozzám.
2023. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Aki társaságba megy, ne rontsa a hangulatot félrevonulással.

A nyitottabb emberek a társaságért, ismerkedésért mennek oda, érzékenyen megkísérlik bevonni a félénkebb vendégeket, foglalkoznak velük, hogy azok ne érezzék magukat kirekesztve.


Akit ez zavar, mi a bánatnak megy oda, levegőt rontani? Maradjon otthon, ott senki sem akar vele beszélgetni.

2023. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

extrovertált, introveltált, kontaktálni.


Hát, tudod, aki nem tud magyarul azzal én biztos nem szeretnék társalogni.

2023. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!