Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom, hogy és miért de...

Nem tudom, hogy és miért de nagyon “beleszerettem” egy férfiba, akit tulajdonképpen nem ismerek. Hogy kéne elfelejtenem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy kérdező az oldalon, de úgy érzem, hogy kénytelen vagyok hozzátok fordulni tanácsért, mert egyre abnormálisabbnak érzem a helyzetet. Október közepén kezdődött, amikor hosszabb időt követően (pár hónap) találkoztam egy férfival, akivel látásból ismerjük egymást. Semmi interakció nem volt közöttünk, de ott valami nagyon durván megváltozott. Folyamatosan csak rá tudtam gondolni, őt kerestem, amikor közös helyen voltunk, valamikor rá mertem nézni és tartottuk a szemkontaktust, máskor zavaromban rá se mertem nézni. Olyan mintha kötődnék hozzá, pedig igazából semmi közünk nincs egymáshoz. Néhány hétig megint nem fogom látni és konkrétan bele vagyok betegedve. Nem tudom mi ez, sosem éreztem még ilyet, de nagyon para.

nov. 24. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Ez szerelem elso latasra.
nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, csak kivetítesz rá valamit, ami a te életedből hiányzik.
nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azelőtt is találkoztunk már, de néhány hónapos kihagyás után jött ez az őrület, addig semmi baj nem volt.
nov. 24. 21:30
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy bonyolult kémiai folyamat, amelyet a köznyelv csak szerelemként szokott emlegetni... :)

Ne akard őt elfelejteni, úgysem fog sikerülni. Pörgesd át fejben, hogy mit mondanál neki, ha újra találkoznátok, addig is keress rá a Facebookon, rajzold le, mesélj róla a barátaidnak, stb. Tekintsd ez a pár hetet egy erőgyűjtési időszaknak, ennyi idő alatt alaposan átgondolhatod, hogy miként tudnál kezdeményezni. Aztán ha eljön az idő, lépj akcióba! :)

nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Te aztán fején találtad a szöget a kezdeményezéssel. Nem tudok rajta kiigazodni. Egyszer nézzük egymást, egyszer egymásra se nézünk, egyszer csak futólag. Szerintem ez egyoldalú a részemről. A neten a párkapcsolati státuszán kívül mindent ki tudtam nyomozni róla (természetesen csak a lényeget nem).
nov. 24. 21:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Sose volt még velem ilyen, de valami brutálisan szenvedek.
nov. 24. 21:53
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes kapcsolat :) hajrá! :)
nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hajrá? Mit csináljak?
nov. 24. 23:09
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

"A neten a párkapcsolati státuszán kívül mindent ki tudtam nyomozni róla (természetesen csak a lényeget nem)."

Én ezzel kezdeném. Fogalmam sincs merre indulnék el, ismerőseit, munkatársait kérdezném óvatosan vagy nem tudom, de amíg nem tiszta a kapcsolati státusza, addig bele se mernék kezdeni a dologba. Rengeteg kínlódástól és szenvedéstől kímélnéd meg magad, ha már az elején tisztán látnál ezügyben. Lehet, hogy házas, több gyereke is van, szép és szerető családja stb., akkor nem barmolnám szét az egészet. Ha meg rossz a viszonya mondjuk a feleségével és titokban engem csak szeretőként tartana, akkor mindig én húznám a rövidebbet, mindig csak másodhegedűs lennék, így azért nem mennék bele. Jobb tisztán látni már az elején, és csak ha minden oké, akkor hajrá. Lehet kezdeményezni.

nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt ilyen, ráadásul 40 évesen. Majdnem belehaltam. 4 év kellett ahhoz, hogy magamhoz térjek.

Ha előre látom, talán okosabban kezelem az egészet és nem képzelem, hogy az ilyesmi kölcsönös. Persze ha ennyire erős az érzés, észre fogja venni rajtad, le is reagálja, de az nem kölcsönösség. Hacsak nem vagy extra szép nő, ne gondold, hogy ő beléd bolondul. Szexre talán használni fog és bevesz a kis háremébe egy időre.

nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!