Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom, hogy és miért de...

Nem tudom, hogy és miért de nagyon “beleszerettem” egy férfiba, akit tulajdonképpen nem ismerek. Hogy kéne elfelejtenem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy kérdező az oldalon, de úgy érzem, hogy kénytelen vagyok hozzátok fordulni tanácsért, mert egyre abnormálisabbnak érzem a helyzetet. Október közepén kezdődött, amikor hosszabb időt követően (pár hónap) találkoztam egy férfival, akivel látásból ismerjük egymást. Semmi interakció nem volt közöttünk, de ott valami nagyon durván megváltozott. Folyamatosan csak rá tudtam gondolni, őt kerestem, amikor közös helyen voltunk, valamikor rá mertem nézni és tartottuk a szemkontaktust, máskor zavaromban rá se mertem nézni. Olyan mintha kötődnék hozzá, pedig igazából semmi közünk nincs egymáshoz. Néhány hétig megint nem fogom látni és konkrétan bele vagyok betegedve. Nem tudom mi ez, sosem éreztem még ilyet, de nagyon para.

2023. nov. 24. 21:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Isten őrizzen a “háremétől”! Nekem őszintén tetszik, kapcsolatban lévő férfitől sosem akarnék semmit. A párkapcsolati státusza azért is lehet érdekes, mert közel tíz évvel idősebb nálam.
2023. nov. 25. 14:57
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Nézd meg a kezét legközelebb can egy gyűrű.

Láttad azóta?

dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem visel gyűrűt, de mondjuk a szüleim se, pedig házasok. Nem, két hete nem láttam.
dec. 8. 16:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!