Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nagyon férfi uralta tarsadal...

A nagyon férfi uralta tarsadalmakban (pl araboknál) a férfiaknak nem jut eszébe hogy a nő is emberi lény és nem ér kevesebbet mint egy férfi?

Figyelt kérdés

Ezen nagyon sokat gondolkodom hogy eszükbe se jut mikor a nőt eladjak 10 kecskeert hogy egy érző emberi lényről van szo?

Nincs ott egy férfi se aki megkerdojelezi a saját felsőbbrendűségét? Vagy aki mondjuk szerelmes a párjába az nem tekinti egyenrangúnak őt?



dec. 13. 16:45
 1/6 anonim válasza:
91%
a liberális nyugati világban is sok férfi van aki nem veszi emberszámba a nőket
dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem köztük is vannak,akik szeretik a feleségüket, vagy a lànyukat.
dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ne terjesszünk már rasszista baromságokat, mikor az itteni férfiak nagyon nagy része is max a számára vonzó meg nála esélyes nőket veszi emberszámba, azt is addig, amíg az a kedvében jár.


Nem tudom, egyes nyugati libsik miért gondolják azt, hogy az itt pucérkodó húdpiacon magamutogató nőket jobban megbecsülik az itteniférfiak, mint más pl. egyes arab kultúrákban, ahol konkrétan bizonyítanod kell hogy elég gazdag vagy ahhoz, h egy feleségről gondoskodni tudj, még azelőtt h egyáltalán láthatnád az arcát :D

dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az egyénekről szól, egyének szintjén szerintem ott is pont azon a spektrumon mozognak az emberek, mint bárhol máshol. Persze vannak kulturális körülmények, amihez mindenkinek tartania kell magát, ha nem akarja, hogy kivesse magából a társadalom.


Ez az ország kultúrája, ez pont olyan normális és alapvető, mint ahogy egy amerikainak, ha van a fiókban egy stukker, vagy egy olasznak, hogy nem iszunk cappuccinot délután, vagy húsvét alkalmával büdös kölnivel letámadni a szomszéd lányokat egy magyar számára.


A nyugati és a nyugat által egykor gyarmatosított területek kultúrája nem sokban tér el a miénktől, így könnyű azt gondolni, hogy az a "rendes", normális. És még az is lehet, hogy a nyugati kultúra jobb az egyének számára, de nem biztos, hogy ettől leszünk a legsikeresebb társadalom. Valójában az ázsiai, közel-keleti, afrikai országok kultúrája nagyban eltér ettől. És mind pont olyan normális a helyiek számára és fura nekik a miénk, mint ahogy mi látjuk őket. 😉

dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ők (úgy) tudják, hogy kevesebbet ér.
dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Sunshinedoll"

Van benne valami,amit írsz.

Én az anyákat,beleértve az enyémet is tisztelem,sok nővel meg úgy vagyok,hogy ha tetszik és akarok tőle valamit,miután jobban megismerem,rájövök,hogy nem kellett volna emberszámba vennem.

dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!