Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek Budapest élhető...

Szerintetek Budapest élhető város?

Figyelt kérdés
Pro és kontra. Bővebben kifejtve
jan. 4. 20:02
1 2
 11/15 anonim válasza:
79%
Élhető, ha nincs anyagi problémád, és van társaságod is
jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Élhető, de nem való mindenkinek, és akinek való is, azoknak sem egyformán élhető az összes kerület. Én lakni a külvárosi részen szeretek, ahol van zöldterület, Budapesten születtem, itt is nőttem fel. Két embert ismertem, akik nem Budapesten nőttek fel, csak a főiskola, munka hozta őket ide, ők meg a belvárosért vannak oda. Nem vagyunk egyformák. Munkára a belváros, illetve jó tömegközlekedéssel ellátott külvárosi rész a legjobb.
jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

7es nem úgy értettem. Rosszul fejeztem ki magam. Nem a cigányokkal van bajom, hanem amilyen kultúrát magukkal hoznak. És ez a többségükre igaz.

Természetesen vannak kivételek , nekem is vannak félcigány ismerőseim. Az egyik jó barátom és nagyon sokra vitte.A hajléktalonkra meg .. Én is sajnálom aki nem tehet róla és olyan helyzetben van, de elég jelentős számban vannak akik nem is akarnak változtani a sorsukon, csak a rendet bontják. Nem mennek el dolgozni. Még a vacak közmunkát se tudják rendesen csinálni, ahol csak szemetet kéne szedni… Kéregetni tudnak , de dolgozni nem. Nyilván nem mindegyik.

jan. 4. 21:31
 14/15 A kérdező kommentje:
Én elsősorban Bécsre és Pozsonyra gondoltam mint osszehasonlitasi alap, ahol jártam. Jó Bécset ki is vehetjük.Más tészta. De Pozsony is mérföldekkel Pest elött van. Minden rendezetebb tisztább..stb. Lehet kevesebb a szolgáltatás , de minőségibb a város
jan. 4. 21:34
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok élő ember tartózkodik, lakik ott, tehát igen. Különben mindenhol csak hullák feküdnének szana-széjjel bizony.
jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!