Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Legénybúcsúhoz nem túl drága...

Legénybúcsúhoz nem túl drága ötletek, helyszínek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Öcsém esküvője idén áprilisban lesz megtartva. Egyelőre nem kért fel sem tanúnak, sem arra, h szervezzek neki legénybúcsút, de ha engem kérne fel az elkövetkezendő hetekben, szeretnék kész ötletekkel állni elé!


Probélma az, h én még sosem voltam legénybúcsún (maximum amerikai filmekben láttam milyen az olyan, de filmek nem a valódi életet mutatják mindig, ugye) és nem is nősültem meg. Most 40 vagyok, öcsém 30. Szereti az alkoholt, leginkább a whiskey-t és azt tudom, h lézerharc, gokart nem érdekli. Rajtam és rajta kívül 3, maximum 4 barátja elképzelhető, h csatlakozik, korosztályban 30 és 40 év közöttiek. Táncosnőt, vagy prostit nem szeretnék belekeverni a szórakozásba. Valami nem túl drága dologra gondoltam. Helyileg budapestiek vagyunk, de jó programért Magyarországon belül szívesen utazunk!


Várom az ötleteiteket, illetve szívesen olvasom tapsztalataitokat megtörtént legénybúcsúkkal kapcsolatban!



jan. 7. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Kinek mi a nem túl drága.
jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, h a világ összes pénze is elkölthető lenne egy ilyen örömködésen, de ha a 100.000-es határt nem lépnénk át, az előnyös lenne számomra.
jan. 7. 10:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére azt nem írtad le mit szeret, csak hogy mit nem, így amit nem zártál ki, az legyen.

De lehet táncos, prosti is, majd te dugod meg, nem ő és kész.

jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha olyan vállalja magára a szervezést, aki egyrészt már volt jó legénybúcsún, másrészt rendszeresen szórakozik szabadidejében a vőlegénnyel, és így tudja, hogy mivel lehet feldobni.
jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
(ettől még persze jó esetben a résztvevők együtt ötletelnek, egyeztetnek, hisz mindannyian kicsit másképp ismerhetik az illetőt)
jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy #3-as jól írja, nem az számít, hogy neked mi tetszik, hanem az, hogy neki. Nálunk egy táncoslány nélküli legénybúcsú legfeljebb óvodás zsúrnak lenne elegendő.
jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Írtam, az italt szereti, leginkább a whiskey-t, de nem akarom, h az egész este az alkoholizálásról szóljon. Koncertekre is szeret járni. Írtam azt is, h mi alapból az ami ki van zárva. Táncoslányt, prostit továbbra sem az eseményre. Várok még hozzászólásokat!
jan. 7. 17:24
 8/11 anonim ***** válasza:

"Táncoslányt, prostit továbbra sem az eseményre."

Akkor eleve mi értelme az egésznek...?

jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van olyan minimum közép kategóriás zenekar akinek a koncertjére mennétek,persze ő is rajong értük és felhívnák a színpadra. Kezdetnek
jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Aki a táncoslány/prosti témát emlegeti még mindig, az vajon tud leírt szöveget értelmezni, vagy túl sok amcsi filmet néz???


Köszönöm #9, jó ötlet!

jan. 9. 05:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!