Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan rázzam le ezt a csajt?

Hogyan rázzam le ezt a csajt?

Figyelt kérdés

1 hete voltam vizsgázni az egyetemen, és ott random elkezdtem beszélgetni egy lánnyal amíg a tanárra vártunk. Megírtuk a vizsgát, és utána hazamentem. Viszont nekem és sok másik embernek rosszul sikerült, ezért ráírtam erre a lányra, hogy megkérdjem neki milyen lett a vizsgája. És csak ez volt a célom.


Viszont azóta folyamatosan írogat, amivel alapvetően nem lenne gond, mert full jókat elbeszélgetünk, de emellett többször is utalt már rá, hogy elhívhatnám valahova. De nekem meg barátnőm van. Valamiért azthittem tudja, hogy kapcsolatban vagyok, de úgylátszik nem.


Hogy adjam a tudtára, hogy ne legyen kínos? Tök sokat beszélgettünk, és neki simán lehet hogy úgy jön át, hogy ez azért volt, mert akarok tőle valamit. Mondjam azt neki, hogy nagyon bírom és szívesen elmegyek vele bárhová, de úgy hogy tudja, hogy nekem van barátnőm. De ez is olyan kínosan hangzik. Vagy csak szimplán beszélgessek vele továnb, és ne hívjam el sehova? És egyszer majd megunja? Az is olyan fura, azt hiszi hogy félek tőle.

Mi lenne szerintetek a jó megoldás?



jan. 24. 23:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Mért alap a te filozófiádban a hazugság, 8-as? És ha a kérdezőt állítja be hülyének (nem valószínű, mert leginkább nem fog válaszolni), akkor mi van?
jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Az elhívásos célzására ne reagálj. Viszont más alkalommal fűzd bele a mondandódba a barátnődet. Bármi módon. Pl. barátnőmmel néztük x filmet, barátnőmmel voltunk x helyen, barátnőmmel akarunk menni x helyre...
jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Na aztán megmondtam neki, hogy nagyon kedvelem meg jó vele beszélgetni, de én jelenleg kapcsolatba vagyok. Azóta nem írt vissza, lehet már nem is fog.

Fhu ez nagyon kínos érzés most amúgy. De nem értem mi rosszat tettem, csak beszélgettem vele, semmilyen célzás nem volt a részemről, végig semleges voltam.

jan. 25. 12:53
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

Mert nem így kellett volna. Mert ha tényleg el akarta hívatni magát, akkor

azért, ha meg nem akarta, akkor azért érzi most kínosan magát.

jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Áh, fasza, igazad van, akkor csak jól beégettem magam.
jan. 25. 13:11
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
Legtobb ember ilyen azt hiszik ha a masik kedves vele meg mosolyog ra automatikusan dugna is vele
jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%

#15

Én mondtam hogy ne reagálj. Te meg azokra hallgattál akik biztattak hogy mond meg neki az igazat. Tudtam hogy te fogod magad szrul érezni utána, de mindenki lepontozott...

jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
17, És miért érzi magát szarul egy ember, akinek nincsenek hátsó szándékai? A csaj azért nem ír vissza, mert szégyenli magát, amiért félreértette az egészet.Mit kell ezen pörögni, hogy "de kínos". Csak azért kínos, mert így fogják fel. Lehet lazán is kezelni ám. A hazudozás sosem jó. Abból jöhetne ki igazán rosszul a kérdező.
jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%

#18

Nem mondtam egy szóval se hogy hazudjon neki. Csak ignorálnia kellett volna.

jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
19 Mindenki maga dönti el, hogy emberszámba veszi-e a másikat és megtiszteli az embertársát a helyzet tisztázásával vagy lapít, mint kaki a fűben és hagyja bizonytalanságban. Ami mellesleg az egyik legrosszabb dolog, amit tehet valaki egy másik emberrel.
jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!