Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan rázzam le ezt a csajt?

Hogyan rázzam le ezt a csajt?

Figyelt kérdés

1 hete voltam vizsgázni az egyetemen, és ott random elkezdtem beszélgetni egy lánnyal amíg a tanárra vártunk. Megírtuk a vizsgát, és utána hazamentem. Viszont nekem és sok másik embernek rosszul sikerült, ezért ráírtam erre a lányra, hogy megkérdjem neki milyen lett a vizsgája. És csak ez volt a célom.


Viszont azóta folyamatosan írogat, amivel alapvetően nem lenne gond, mert full jókat elbeszélgetünk, de emellett többször is utalt már rá, hogy elhívhatnám valahova. De nekem meg barátnőm van. Valamiért azthittem tudja, hogy kapcsolatban vagyok, de úgylátszik nem.


Hogy adjam a tudtára, hogy ne legyen kínos? Tök sokat beszélgettünk, és neki simán lehet hogy úgy jön át, hogy ez azért volt, mert akarok tőle valamit. Mondjam azt neki, hogy nagyon bírom és szívesen elmegyek vele bárhová, de úgy hogy tudja, hogy nekem van barátnőm. De ez is olyan kínosan hangzik. Vagy csak szimplán beszélgessek vele továnb, és ne hívjam el sehova? És egyszer majd megunja? Az is olyan fura, azt hiszi hogy félek tőle.

Mi lenne szerintetek a jó megoldás?



jan. 24. 23:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%

#20 nagyon igazad van.

#19 csak a gerinctelen, nem egyenes emberek tűnnek el/ignorálják a másikat, aki aztán gondolkodhat és keresheti magában a hibát, hogy vajon mi rosszat tett, amiért ezt érdemelte. A válasz viszont az, hogy SEMMIT. Szimplán a másik fél egy sunyi kis szar.

jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%
"De nem értem, mi rosszat tettem". Persze, hogy nem érted, ha egyszer semmilyen rosszat nem tettél. Saját magadnak generálsz minden megalapozottságot nélkülöző bűntudatot. TE okozol saját magadnak kínos érzést, senki más nem okoz neked! Hát ezen senki más nem tud segíteni, csak te magad!
jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk a csajnak se tartott senki a pisztolyt a fejéhez, hogy ne kérdezzen rá, van-e párja a kérdezőnek vagy, hogy szeretne-e vele randizni ahelyett, hogy kétértelműen célozgatott, és várta, hogy a kérdező csináljon valamit.
jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%
Én azt csinálnám hogyha megint beszélgettek, amikor mondjuk elköszönsz, megmondod hogy mostmár menned kell, elmentek a barátnőddel pl kávézni meg programozni. Így nem kell kínos szövegeket nyomni, de le fog esni neki.
febr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!