Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet kicsit furán hangzik...

Lehet kicsit furán hangzik ,de az a megfigyelésem, hogy a vagányabb, divatosabb, jó humorú emberek inkább kávéznak és cigiznek. De a besavanyodott, bunkó, nehezen barátkozó, negatív antibagós emberek inkább teáznak. Más is megfigyelte ezt?

Figyelt kérdés
Nem szólok le senkit. Csak szimpla megfigyelés. Pl, én is kávézok és cigizek és sokkal barátságosabb, empatikusabb vagyok mint pl a szüleim akik nem cigiznek és kávéznak hanem csak teát isznak. Szüleim olyan előítéletesek és negatívak, mindenkihez bunkón állnak. Én pont az ellenkezőjük vagyok. Több embernél is megfigyeltem ezt, minnél több káros dolgot csinál annál barátságosabb és közvetlenebb egy ember.

febr. 15. 07:17
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Semmi köze kávé,cigi,buli kérdése lehet neked hasonló szokásaid vannak és jobban kijösz velük,de ezt mindenféleképpen embere válogatja.
febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része kávézik. Nem figyeltem meg szabályt abban, hogy ki nem. A dohányzókat viszont az alacsonyabban iskolázottaknál nagyobb arányban látok, személyiségtől függetlenül
febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján, amit és ahogyan írsz a nemdohányzó emberekről, igazából te tűnsz bunkónak... de nem szóllak le, csak szimpla megfigyelés.
febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy rossz megfigyelés. Én nem dohányzom, de kávét és teát is sokat iszom, akkor vajon mi lehetek?

Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Illetve annyi, hogy a dohányos emberek közt ma már több a primitív, alulképzett ember. Régen sok volt a tanult ohányos is, ma ez egyre inkább proli szokás.

febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kijelentést, megfigyelést én sem tudom alátámasztani.

Nem dohányzom, és már a füstjétől köhögnöm kell, annyira nem bírom, de közben kávézom (bár csak napi maximum 2 alkalommal, akkor is csak a gyengébbekből) és teázom is rendszeresen.


Amit előttem is írtak, tudom én is mondani: több olyan embert látok dohányozni, akik az alulképzett, aluliskolázott rétegből valóak. Sokkal több olyant látok a városban, állomásokon, egyéb, hasonló helyeken, akik szakadt és/vagy koszos ruhában, vagy munkásruhában cigiznek, mint akik zakóban, tiszta és ápolt ruhában, megjelenéssel.

ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!