Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Még nem voltam szerelmes, és...

Még nem voltam szerelmes, és kezdem úgy érezni, nem is lehetek, nincs rá esélyem. Tanácsok?

Figyelt kérdés

19 vagyok, és bár gimiben volt párszor majdnem valami, egyszer sem jött össze, vagy miattam, vagy a másik miatt, vagy egyszerűen csak nem jött össze. Egyiket sem sajnálom azért, mert nem gondolom, hogy jól működtünk volna együtt. Vártam az egyetemet, hogy hátha majd találkozok valakivel, de egyszerűen eddig még nem találkoztam olyan fiúval, aki iránt a sima "crusholásnál" több vonzalmat éreztem volna, vagy nem erőltetni akartam volna a tetszést. Mondjuk fiú barátaim se nagyon lettek, mert nincs túl sok ezen a szakon.


Nem szoktam 0-24 ezen keseregni, és alapvetően meg is vagyok egyedül de néha azért szíven talál a dolog, hogy én nekem még nem volt részem ilyenben és talán soha nem is lesz.


Online nagyon nem szeretnék ismerkedni.



márc. 25. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

És valahol próbálkoztak már nálad?


Egyetemen kívül hol van még lehetőséged arra, hogy bárkit is megismerj?

márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát egyetemen, vagyis így nyár óta nem.

Benne vagyok egy újságban, de ott még nem találkoztam senki olyannal, illetve egyszer egy társasággal voltam bulizni, de ott se volt senki, aki így elsőre nagyon odavonzott volna, ennek már több mint egy hónapja.

Nem tudom, milyen más lehetőségem lenne még

márc. 25. 18:06
 3/17 anonim ***** válasza:

Hűha, nem hittem, hogy még ismerkednek az emberek újságban :)


Vagy rosszul értelmezem és valami divat-újságban vagy benne?


Egyébként 19 évesen nem vagy lemaradva semmiről.


Jobb mintha 18 éves korodra 10 hülyegyerek is átment volna rajtad.


Azért egy egyetem elég nagy lehetőség arra, hogy meg lehessen valakivel ismerkedni.


Még egy csókig sem jutottál el?


De mentek már oda hozzád személyesen?


Milyenek a barátaid, vannak normálisak?

márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

most nem teljesen értem, milyen újságról beszélsz, bocsi.

Igen, tudom, hogy még mindig jobb így, meg én elég lassan érőnek tartom magam, nem hiszem, hogy gimi nagyrészében nekem való lett volna úgymond.

Hát nem tudom, én azt látom, hogy főleg így a covid után már nem nagyon lehet ismerkedni itt, főleg mondjuk egy bölcsészkaron.:/


Nem, még nem jutottam el.


Hogy érted? Egyetemen? Gimi alatt hívtak randizni meg ilyesmik, csak aztán nem jöttek össze a dolgok, vagy én léptem vissza, vagy a másik, vagy mindketten.


Hát, vannak normális és nem normális barátaim. Nem tudom, itt pontosan mire gondolsz.

márc. 25. 18:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nem élsz akkor azért elég kicsi az esélye, hogy jön az igazi a fehér lovon. Úgy azért nehéz, hogy egyszer elmentél egy társasággal bulizni.
márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
voltam máskor is mással is, csak az egy olyan társaság volt, akik nem az én társaságom, csak 1 embert ismertem onnan.
márc. 25. 18:22
 7/17 A kérdező kommentje:
szoktam járni szórakozóhelyekre, de én nem az a fajta vagyok, aki lengén öltözik a buliba, hogy felszedjen valakit kissé ittasan
márc. 25. 18:22
 8/17 anonim ***** válasza:

Félreértettem az újságot bocs :)


Azt hittem elsőre, hogy mint régen az egyik oldalon betették magukat az emberek, hogy "Lili vagyok 30 éves, vácon lakok ismerkednék" :)


Talán zárkózott is vagy egy kicsit nem? Vagy távolságtartó? Maga a barátkozás, hogy megy? Idegenekkel, nőkkel férfiakkal, időssel fiatallal?


Milyen szinten társalogsz heti viszonylatban?


Én csak azt tudom így elképzelni, hogy zárkózott vagy, távolságtartó, bizalmatlan, talán túl érzékeny is és félreérted az emberek szavait viselkedését.


Talán túl nagy türelem is kell hozzád, mert túl sok idő míg valakinek megengeded egyáltalán azt, hogy megsimogasson. Vagy az arcodhoz érjen.


Családodat, barátnőidet leszámítva, volt bárki aki jobban hozzádért volna?

engedted bárkinek, hogy hozzádérjen, mennyi volt eddig a maximális testi érintkezés kontaktus?

márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

húha, kicsit fura kérdések.


Egy bizonyos szintig zárkózott vagyok, de azért könnyen barátkozok, vagy legalábbis beszélgetek, persze hangulattól függően. Kicsit szorongós vagyok, de azért általánosságban el tudok beszélgetni idegen emberekkel is.

Idősebbekkel nehezebben barátkozok, bár inkább ismerőseim van sok, barátaim úgy érzem, kevesebb. Mondjuk kinek mi.

Túl érzékeny az biztos vagyok, meg valamennyire bizalmatlan is.


Hát nem tudom, én eléggé bújós, érintős ember vagyok, volt is ebből már félreértés fiúismerőssel. Ez nálam probléma is egyébként az új közegben, mert gimiben sokkal bújósabb volt mindenki, itt viszont nagyon hiányzik az ölelés. Most bekerültem egy olyan közegbe, ahol ez úgy látszik, kicsit komfortosabb nekem, de itt nincs olyan fiú, akihez nagyon vonzódnék, és egyelőre nem tűnik úgy sem, hogy én tetszenék valakinek.

márc. 25. 18:48
 10/17 anonim ***** válasza:

Gondolom az általános csajos törődés magaddal szemben megvan nem? A szokásos...fodrász, körmös, esetleg kozmetikus, esetleg masszázs, gondolom nem zabálsz..nem lötyög rajtad + 10-20 kg felesleg...


Szerintem kb. annyira lehetsz válogatós mint a többi veled egykorú lány, csak még kevesebbet engedsz közel magadhoz.


Nem hinném , hogy bármi más extra külön gond lenne veled.

márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!