Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez mennyire jó ötlet, kivitele...

Ez mennyire jó ötlet, kivitelezhető szerintetek?

Figyelt kérdés
Csak az ajándék miatt amit fog hozni találkozok valakivel, nem akarok vele sok időt tölteni, az jó módszer ha megkérek valakit hogy csörgessen meg majd és majd az illetőnek miután átvettem az ajándékot azt mondom hogy ne haragudj most mennem kell, anyám keresett közbe, már szóltam előre egy illetőnek, hogy csörgessen meg akkor..

ápr. 12. 16:41
 1/8 A kérdező kommentje:
azt találtam ki, amikor át adja a várva várt tárgyat még beszélek vele egy kicsit aztán hirtelen "hív anyám,, és haza kell mennem..
ápr. 12. 16:42
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem bukok le
ápr. 12. 16:45
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon izgulok nem akarok időt tölteni nagyon annak az illetőnek a társaságában aki hozza a dolgot...
ápr. 12. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van vele? Mért nem akarsz vele több időt tölteni?
ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs bajom vele, csak nincs kedvem találkozni vele, mert nagyon durván nagy a kor különbség köztünk, több mint 20 év és amugy is más kell nekem, de ő hozza a dolgot amit akarok ezért muszáj taliznom vele.
ápr. 12. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit hoz neked,ami ennyire pótolhatatlan?
ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépen elköszönsz.
ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoval aranyat asni nagylany vagy, de adni valamit cserebe mar nem mi?
ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!