Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet tenni ha jelenleg...

Mit lehet tenni ha jelenleg teljesen befele fordultam?

Figyelt kérdés
Nagyon nehez gyermekkorom volt,alkoholista anyaval es narcisztikus mostoha apával,18 evesen bele mentem egy narcisztikus kapcsolatba majd 4 ev utan mindent elhagyva es feladva menekultem el…azt hiszem ezt igy kell hogy kimondjam…menekules volt…nem akartam senkit magam melle de 1 ev utan azt hittem szerelmes lettem…igy bele mentem egy masik kapcsolatba,wnnyira elvakitott az a picike odafigyeles,hogy nem szidnak egyfolytaba…hogy nem vettem eszre a fatol az erdot…hogy az alkoholproblemai vannak ami idovel annyit roszabodott hogy mostmar nehez vele elni,27 eves vagyok…can egy 3 eves kislanyom,2 eve kulon szobaba alszunk egyreszt a gyerekert masreszt h ne lassam hogy reszeg folytonosan.En egyetemet vegzek es dolgozok a kisgyermek mellett…anyagilag nem lenne rosz az eletunk de a reszegeskedesei es hisztijei kibirhatatlanok…nincs idom a barataimra hogy tudjam tartani a tempot igy elegge elmaganyosodtam ebbe a helyzetbe,meg igazabol ilyen multtal oszinten szolva kiabrandultam minden nemu emberi lenybol…nem hiszek senkinek es nem akarok igazab senkit magam melle.Jelenleg annyira roszul erzem magam lelkileg hogy azt se tudom mit miert csinalok,jonnek a vizsgak es celtalan vagyok…voltam pszichologia körre-az egyetem altal rendezve ahol kijott hogy baratokra van szuksegem,valamint hogy elkell gondolkozzak hogy mi az en valodi szuksegletem-nos,ugy erzem nem tudom…4 evet dolgoztam magamon hogy elengedjem a mult demonait,a regi gyermekkori fajdalmakat mire most oda kerultem hogy megfogalmaztam magamnak hogy:jelenleg a MOST fáj kibirhatatlanul.Mit tudjak tenni?Merre tovabb?olyan nyomorultul erzem magam ebben az eletben,nem is ertem miert kaptam…mindig csak cseberbol vederbe,hiaba probalok kitartani es menni elore mert valami nem jo sehogy se.
ápr. 14. 21:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!