Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretném megérteni a férfiak...

Szeretném megérteni a férfiak viselkedését. Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Adott egy kollégám, akivel közvetlenül nem dolgozunk együtt, de heti legalább egyszer biztos össze szoktunk futni az épületben. Feltűnt, hogy olyankor mindig összenézünk és ez már annyiszor megtörtént, hogy elgondolkodtatott, hogy miért néz mindig. Én nem bámulom őt, volt, hogy arra lettem figyelmes, hogy ő nézett engem. Tehát a kérdés, hogy miért néz szinte mindig? Egy kicsit kellemetlennek érzem, mert köszönőviszony nincs, látott már egy csomószor, tehát nem indokolt, hogy minden egyes alkalommal nézzen.

ápr. 20. 21:49
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
83%

Valószínűleg szépnek tart, de vagy fél közeledni vagy nem lehet neki.

Mi van egyébként az arcára írva ilyenkor?

ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
11%
Rám néz, és rendszeresen. Hát mert van szeme. Lehet neki kellemes látvány is vagy. Ennyi. Te nem szoktál a másik szemébe nézni? Ne gondold túl.
ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Egy dolog valakinek a szemébe nézni, meg egy másik minden adandó alkalommal nézni. Én nem hozok kellemetlen helyzetbe mást.
ápr. 20. 22:13
 4/29 anonim válasza:
87%
Legközelebb kérdezd meg, hogy van valami rajtad amit nem vettél észre,hogy ennyire bámul? 😃
ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ő nem érzi kellemetlennek.
ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
A nők meg miért adnak akkora jelentőséget, annak, hogy nézik őket? Menj oda és kérdezd meg Tőle, ha ennyire zavar...
ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
18%
Ha kellemetlen helyzetbe hoz azzal, hogy néz, akkor miért nem jelented fel? Indokolatlan nézésért, bámulásért akár 1-2 évet is kaphat😄
ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
68%
6# van akit zavar. Pl én se szeretem ha bámulnak engem.
ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
De inkább nem egyszerűbb lenne őt megkérdezni? (Talán relevánsabb választ adna).
ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Pontosan nem lenne egyszerűbb, mert mint írtam egy szinte teljesen idegenről van szó, akivel nulla kontakt van és nem fogok odaállni, hogy elnézést, de mit bámulsz rajtam hetek óta. Tegye fel a kezét, aki valaha odament bárkihez is, hogy mit néz rajta!
ápr. 20. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!