Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek készpénzben...

Hogyan szerezzek készpénzben legalább 10 ezer ft-ot munka és törvénytelenség meg szerencsejáték nélkül?

Figyelt kérdés
Van rá valami mód? A főnök még nem fizet ki, mert próbaidőn vagyok még csak a melóba sajnos. Itthon meg nem adnak pénzt. Barátaim meg nincsenek. Kölcsön kéne kérnem valami nagyobb összeget de nincs kitől. És kéregetni se akarok, de most sajnos meg vagyok szorulva pénzügyileg és nem látom a kiutat mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve a csóróságtól.):

ápr. 25. 14:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Tegnapelőtt még cigire kellett a pénz, ma már kicsit "komolyabb" dolgokra :D

JA! Amúgy, ha neked a főnököd nem fizet próbaidőre, jól átbasztak...

ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%

Jesszus, azt hittem hogy éhezel vagy valami. Ezek közül egyedül a ruha a sürgős, HA nincs elég tiszta, jó állapotú ruhád a mindennapokra.

Meg esetleg a kondi, ha nem érzed jól magad a bőrödben, és mihamarabb fogyni és/vagy izmosodni szeretnél.


Szerintem se olyan hűdefontos dolog a szoli, ékszer meg köröm, de nem az én dolgom, kinek mi.


"A főnök még nem fizet ki, mert próbaidőn vagyok még csak a melóba sajnos." - Hogy micsoda?? Nem kapsz semmit??


"Sajnos gyakori, hogy a próbaidő hónapjaira a munkaadó alacsonyabb fizetést határoz meg, mint az azt követő időszakra. Ha te is ilyen helyzetbe kerülsz, tudnod kell, hogy ez nincs rendben. A munka törvénykönyve értelmében jogtalan egy dolgozónak csupán a próbaidős státusza miatt alacsonyabb bért adni, és a fizetésbeli különbségeket csak szakmai okok indokolhatják.


Ha tehát a munkaadód közli veled, hogy az első hónapokban kevesebbet fizetne ugyanazért a munkáért, ugyanazért a szakmai feladatért, jogosan tiltakozhatsz és mondhatsz nemet. Kezdeményezz egyeztetést, hogy egy olyan megállapodásra jussatok, ami korrekt és mindkét fél elégedett vele."

( [link]


Követeld a jussod, ha dolgozol és nem kapsz érte semmit.


Addig is keress valami alkalmi munkát, mert pénz munkából jön.

ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Adj plazmát, ha tudsz (engem nem vállaltak el, mert nem elég jó hozzá a vénám, de hátha neked lehet)
ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
20 eves lanykent oralis szexxel 5 perc alatt megvan tizezer forint.
ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Két tahótól kölcsönkérsz 5-5 rongyot, csak ne szokj rá
ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

Nézzük:

"ruhákra: a helyi családsegítőt meglátogatva esetleg találnak ruhát számodra.

"ékszerekre, körömre, kondi és szolibérletre és cigire": felejtős, ezek hanyagolhatóak. Fiatal vagy még tönkretenni magadat.

ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
Én tudnék neked munkát adni.😇🍌
ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Menj külföldre dolgozni
ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
Egyes, ezekre nem “szükséged lenne”, ezek a vágyaid. Ezek egyike sem létszükséglet.
ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
22%
En tudok adni egy 10-est
ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!