Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemista fiatal srákok...

Egyetemista fiatal srákok (férfiak)! Őszintén mit gondoltok arról, hogy egy jóképű faszinak az egyetemi haverjaival nagyképűnek kell lennie ahhoz, hogy befogadják a közegbe?

Figyelt kérdés

Vagy inkább adja saját magát, és azoknak, akiknek ez nem szimpi, azokra ne figyeljen oda? Tudom, hogy ezt most nagyképűen írtam ide le, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. A nők véleménye is számít!

Az a helyzet, hogy eddig én is csak megjátszottam magamat, mert majmoltam a többieket. De már nem érzem magamat jól a bőrömben, mert hajlamos vagyok rátapadni/beleszerelmesedni egy másik pasiba, aki ha megérzi ezt, akkor nem akar velem barátkozni. Vagy megpróbálja tőlem elvenni az önbizalmamat, hogy saját magát tegye az első helyre. Erre rájöttem időben, és nem barátkozok ilyen emberekkel.

Mit tegyek? Legyek egy normális felnőt 22 évesen, és válogassam meg az embereket körülöttem, ami az egyetemen elég nehéz, vagy inkább folytassam a hülye énemet, mert nekem az nagyon jól esik, amikor buzulnak a haverjaim a bulizóhelyeken.

És igen. Tényleg bele tudok szerelmesedni a jóképű pasikba is, mint a jóképű nőkbe is.



máj. 21. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Változzak meg, és viselkedjek egy normális felnőttként.
Maradjak egy nagyképű srác, aki egy színészt játszik.
Legyek nagyképű nagyfiú és normális felnőtt is az emberektől függően.
8 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Főleg egyetemistáknak szól a kérdésem.
máj. 21. 15:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Es ezek az ovodasok egyetemistak? :-O Jezus marja.
máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
88%

Megpróbálom elmagyarázni a kérdést.


A kérdező elsősorban az egyetemsta srácok véleményére kíváncsi, de a nőkét is szívesen fogadja. A fő problémája az hogy meleg, és rátapad b*zisan a vélhetően egyetemista spanokra, de ők vagy heteroszexuálisak, vagy pedig nem jön be nekik a kérdező(persze a kérdező utalást tett saját jóképűségére). A kérdező nem tud normálisan viselkedni, hiszen vagy b*zisan viselkedik, vagy túlkompenzál és bunko paraszt lesz.

A kérdező arról is panaszkodik hogy az egyetemen nem lehet megválogatni az embereket olyan jól, arra is rákérdez hogy normális felnőtt emberként viselkedjen e, vagy inkább folytassa ezt a hülye viselkedést, mert sajnos egyedül nem tudja eldönteni.

A legvégén megerősíti hogy tényleg nagyon homokos, ugyanakkor a nőkhez is tud vonzódni.


Remélem kicsit tudtam segíteni a többi válaszolónak!

máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez egyértelmű. Fél kell nőnöm.
máj. 21. 15:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudom azt, hogy hogyan kell egy rendes felnőttként viselkedni másokkal, ezért utána fogok ennek nézni.
máj. 21. 16:03
 7/9 A kérdező kommentje:
De a szexualitásomon nem tudok változtatni, mert azt örököltem.
máj. 21. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerdezonek: [link]
máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, add önmagad. 🙂 Barátkozz, bulizz.. Légy laza. Ha meg a melegséged miatt otthagynak, akkor nem is voltak igazi barátok. De nem fognak, értelemesebbek annál.
máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!