Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is szoktatok ilyenektől félni?

Ti is szoktatok ilyenektől félni?

Figyelt kérdés
Én mindig attól félek, hogyha pl keresem az egyik barátomat, hogy unalmasnak tart, vagy terhelem, vagy már túl sok vagyok...ha egy kis hibát is elkövetek, mindig attól félek, hogy azt már nem lehet elnézni. Vagy hogy már fárasztó vagyok és mindenkinek elege van belőlem. Pedig mondják, hogy nem és bizonyítják is, de még így is ezt hiszem. Ilyenkor megszólal egy gonosz hang az agyamban, hogy biztos csak hazudnak, meg nem akarnak megbántani...kinél van még ilyen? Nagyon zavaró.

2014. jan. 3. 14:17
 1/7 anonim válasza:
Nálam is van ilyen... :(
2014. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 starrysky válasza:
Nálam is már előfordult. De ne foglalkozz vele, valószínűleg csak bebeszéled magadnak. Növeld az önbizalmad, tanuld meg szeretni önmagadat. Ez alatt nem azt értem, hogy légy egoista :D
2014. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, sokan mondták, hogy az önbizalmam miatt lehet ez...
2014. jan. 3. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizony, ez önbizalomhiányra utal. Gondolj ilyenkor arra, hogy ők a barátaid, akik imádnak és szeretnek. Azért vannak, hogy nekik öntsd ki a szìved. Nekik mesélj. Ha te is megadod nekik a kellő figyelmet, akkor minden rendben van. Én is úgy érzem tùl sokat beszélek magamról és tudatosan figyelek erre, hogy ne legyek idegesítő. De lehet, hogy csak én érzem így.
2014. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én má' leszarom
2014. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kiro113 válasza:
Bennem is volt ilyen "hang"de már el mult,mivel meg találtam a módját hogy tudom ki verni a fejemből,mivel szeretek motorozni,a problémára a meg oldás a motor volt,amikor már túl sok volt ebből a hangból(volt hogy mjdnem a falnak mentem tőle) fel pattantam a kis simsonomra telómról benyomtam a guns n rosis paradyse city című számát és elmentem a nap lementébe motorozni,mikor menrem és halgattam a zenét semmi nem érdekelt,az sem érdekelt volna ha holnap világ vége,annyira el tudtam lazulni hogy hihetetlen,magadban is meg kell találni azt amitöl el lazulsz és el fog mulni 15/f(bocs az esetleges jibák ért telórol írtam)
2014. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is szokott lenni
2015. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!