Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek felszabadultabban...

Szerintetek felszabadultabban tudtak-e régen - a facebook nélküli világban - bulizni az emberek?

Figyelt kérdés
Manapság csak odafigyel az ember, mert sz*rrá fotóznak, bárhová is mész bulizni. Mindenhol videóznak, fotóznak, aztán nyomják fel fb-ra. Nem jobb volt régen? Buliztál, hazamentél és pont volt a dolog végén.

2014. nov. 22. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanolyan
2014. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezé nem járok bulizni
2014. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-vel értek egyet. Ugyanolyan. Akkor is volt partyfotó, most is van. Aki fél, hogy lefényképezik (úristen), ne menjen bulizni.
2014. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azóta felrakják, megosztják stb. Nem, régen nem volt fb. Hacsak nem valami hülye 15 éves vagy, akkor ezt tudod is...
2014. nov. 25. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Azóta felrakják, megosztják stb. Nem, régen nem volt fb. Hacsak nem valami hülye 15 éves vagy, akkor ezt tudod is...


A kérdés nem az volt, hogy volt-e régen facebook. 29 éves vagyok... és te...?

2014. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ajánlom figyelmedbe a kiegészítést. Nem poénból töltöttem ki.
2014. nov. 25. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pedig elolvastam. És erre írtam, hogy régen is láthattad a saját pofád az interneten másnap bármelyik portálon. De különben mért zavar? Ne ezzel foglalkozz sztem bulizás közben, hogy milyen fotók készülnek épp rólad...
2014. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De hol rakták fel a 90-es évek végén?? Miről beszélsz? Eleve 100-ból 2 embernek volt internetelérése abban az időben. Megoszthatják, mémet csinálhatnak bárki arcából. A bulinak vége volt, és ennyi: ott maradt a buli, te meg hazamentél. Ismerkedtél, esetleg szerencséd volt, és a kör bezárult, paff, ennyi. Meg ma megosztanak egy bulifotót, és már 3k ember azonnal látja.
2014. nov. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!