Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szépek a magyarok?

Miért szépek a magyarok?

Figyelt kérdés
Szerintem itthon sokkal több szép ember van, mint másutt. Ezt csak én látom így? Na jó az emberek többsége nem szép, de úgy átlagba sokkal több a szép ember, mint másutt.

2015. márc. 6. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert minden nép a hozzá nagyjából hasonlító embereket tartja szépnek. (Persze, kivételek vannak, de általánosságban ez így van.) A japánok a japánokat látják a világon a legszebbnek, a közép-európaiak a közép-európaiakat, a skandinávok a skandinávokat, az ausztralidok pedig az ausztraliodokat.
2015. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert itt élek.
2015. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy azért lehet ez, mert mi magyarok egy igencsak kevert nép vagyunk, a történelmúnket nézve.:)

Tehát a magyar ember nem feltétlen magyar emberrel volt együtt, hanem mondjuk norvéggal is, míg máshol meg akarták tartani azt az egy fajt, tehát pl tiszta kínai, tiszta kínaival háasodott stb.

2015. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor tegyél egy sétát a külvárosokban.

a legtipikusabb-

elhízott dagadék nők,feszülős rózsaszín-egyéb feltűnő színű,feliratos-leggingszben,edzőcipővel,ápolatlan lenőtt hajjal.

2015. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hol van az a másutt? jártál pl göteborgban, vagy párizsban? ott sokkal csinosabbak az emberek szerintem.
2015. márc. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én arcra értettem. persze mondtam, hogy átlagba értettem és nm mindenki szép aki itthon él, sőt!

Hát annyira nem vagyunk kevertk szerintem norvégok biztos, hogy nem, max szlávok jöttek ide.

Egyébként Szlovákiába, Ausztriába, Németországba, és Olaszországban voltama közelmúltban.

2015. márc. 7. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:
jah, hát a németek szegények valóban nem valami szépek, hozzájuk képest bárki szebb. az olasz nők meg tök egyformák nekem. a szlovákokról nem tudok nyilatkozni.
2015. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!