Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek jogos volt hogy...

Jmuzsi kérdése:

Szerintetek jogos volt hogy leugatak?

Figyelt kérdés

a helyes írásom milyat


be teszem a beszélgetéseket


jmuzsi nevű felhasználó válasza:


én 5000 ft meg csinálom a kérdezőnek csak nézeki a tárhelyet és segítek


ere a kérdező ezt írta


A kérdező kommentje:


te meg inkább nézeki egy helyesírási szótárt, és ne fárassz a hülyeségeiddel.


ere én na jó ide sem járok többet ugyan semmi közöd hozzá de egy kézzel írok és már nem te voltál az első kérdező és elfáradt a kezem amit valaki is másabb valamibe

már az gondolják hogy hűje vagyok de legalább nyithatok egy új témát a blogomon elfogadás címmel


kívánom hogy legyen wp oldalad jó drágán remélem ezek után kifizetsz valakinek 200000 ft egy oldalér


H.Tibor87 nevű felhasználó válasza:


én is egy kézzel írok ahogy az emberek 99.99%, de ez most hogy jön ide?



ere én

küldtem egy üzenetet H.Tibor87 engem stílusa a akaztot a kérdezőnek

ere egy egy másik falhasználó

Pedig jogos volt, mert nem egy installalast + ingyenes temat akar, szoval foloslegesen szoltal hozza, raadasul azert a "hűje" es hasonlok...

O igen, koss bele, hogy nalam meg nincs ekezet, gyerunk. :D

ere én

a h val kezdetű szót magra írtam és nem a kérdezőre és én egyedi sablonokat csinálok nem gagyi sablonokat hanem prémium sablont használok de a ingyenesek s nagyon jó alapnak azok nagyon jók úgy át lehet szabni hogy nem is mersz rá

A kérdező kommentje:


Kedves jmuzsi!

Azóta se bírtál leírni egy olyan mondatot, ami nem hemzseg a helyesírási hibáktól. Ez nem "egy kéz, két kéz", vagy "fáradt vagyok" kérdése, hanem igényesség.

Szerinted én meg mernék bízni egy olyan embert bármivel, aki nem képes egy helyes mondatot leírni? Szerinted értelmes ember pénzt merne adni egy ilyen önmagát igénytelenül "reklámozó" embernek?

Magadról állítasz ki egy első benyomást, lehet az én stílusomat támadni, de attól még ez tény.

én ere


én nem tartom magam igénytelennek csak max beteg embernek de ha szerinted egy 3 végtagra béna ember az akor sajnálom külföldön sokkal toleránsabbak a emberek a fogyatékos emberekkel te pl mese kérdezted hogy mihez értek hanem már ítélkeztél

H.Tibor87 nevű felhasználó válasza:


"én nem tartom magam igénytelennek csak max beteg embernek de ha szerinted egy 3 végtagra béna ember az akor sajnálom"

Neten senki se tudja, hogy most hány végtagod van, hogyan nézel ki...

Javasolnék egy pszichológust az üldözési mániádra

itt van a többi ha érdekel valakit a téma http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..



2015. jún. 4. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Tanulj meg helyesen írni, erre nincs kifogás.
2015. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
52%
Szia. Elolvastam,és igen,teljesen jogos. Itt sajnálatod magad az interneten,hogy 3 végtagra béna vagy,és még neked áll feljebb.... Őszintén,én sem választanálak Téged.... Ez van,rengeteg beteg ember van Magyarországon,de az önsajnáltatásoddal kitörölheted a s*gged....Meg azzal,hogy meg akartad fojtani magad. A 12-14 éves habi depressziósok is vágdossák magukat...
2015. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de szerintem van ha merevek az izmaid teljesen jól tudok helyesen írni csak ha gyorsan a karok vagy fáradt a kezem a kkor nem megy
2015. jún. 4. 11:34
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Kifogás mindig van, mindenre.
2015. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
75%
Sajnálom a betegségedet, de ez nem ok a helyesírási hibákra. Olyan alap dolgokról van szó, mint az -ere- vagy -erre-, -akor- vagy -akkor-.. Nyelvtanilag sem túl meggyőző, nem érthetőek a mondataid, rengeteg a szóismétlés.
2015. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy az ember melléüt, vagy nem úgy jönnek ki a szóközök, ahogy kéne. Én is utálom, amikor ilyenbe belekötnek. Bárkivel előfordulhat és utólag itt már nem lehet kijavítani. Bár az is igaz, hogy nálad sokszor a mondatot is nehéz értelmezni az elírásoktól.

De a hülye, akkor sem hűje például :) Ez nem elírás, hanem helyesírás.

Egyébként meg ne foglalkozz vele. Ha nem kér a segítségből, akkor ne írj neki.

2015. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem értek egyet azzal, hogy csak kifogás, hogy 3 végtagra béna. Kíváncsi lennék, hogy mások hogyan boldogulnának az ő helyében az életben.

Az viszont igaz, hogy akinek írtál, az nem tudhatta, hogy te miért írsz így. Nem tehet róla, hogy nem tudott a te állapotodról.

2015. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Igen, én is azt mondom, hogy sajnos igazuk van. A helyesírásod borzasztó. Itt, egy olyan helyen ahol írásban kommunikálunk egymással a másik stílusából, helyesírásából és nyelvhasználatából vonunk le következtetéseket, ebből alakul ki egy benyomás a másik emberről. Ha itt rossz helyesírással írsz, helytelenül fogalmazol, akkor az olyan, mintha az utcán koszos, szakadt ruhában, zsíros hajjal, büdösen jelennél meg. Igénytelenségre utal és senki sem bízna meg olyan munkával, amit igényesen szeretne megcsinálni vagy megcsináltatni és amiért pénzt ad ki.

A testi fogyatékosságod pedig nem lehet kifogás, hiszen a hibáid nem elütések, hanem következetesen ugyanazok, tehát a rossz helyesírásból adódnak.

2015. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
végre valaki aki meg ért engem is és higgyétek el hogy én próbálkozom de majd ki találok rá valamit
2015. jún. 4. 12:05
 10/14 A kérdező kommentje:

megoldottam a kérdést így egyik fórumon sem lehet majd kifogásuk az embereknek a helyes írás miatt így talán még munkám is lesz


a meg oldás neve SpeechMagic

2015. jún. 4. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!