Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Korcsolyapálya valóban alkalma...

Korcsolyapálya valóban alkalmas ismerkedésre vagy csak nekem nem megy? Pszichológusom tanácsolta persze semmi se lett belőle előre megmondtam, de megtettem amit kellett.

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok ismerkedni „előrehaladott” korom ellenére (20) ami konkrétan azt jelenti hogy még soha senkivel (röviden). Pszichológusom tanácsa menjek el egy korcsolyapályára ő is anno rengeteget ismerkedett ott, ott nagyon könnyű szerinte szinte el se lehet kerülni az ismerkedést. Hát oké ezen ne múljon de előre megmondtam hogy a világon senki se fog hozzám odajönni. Így is lett. Ott voltam pár alkalommal 2-3 órákat, a kutya rám nem nézett, a kutya rám se vakkantott. Ismerkedni? Hogy? Kivel?

Mert az gondolom tiszta, hogy én oda nem megyek senkihez, erre senki és semmi se vehet rá. Ha nem így lenne, nem kéne pszichológushoz járnom nyilván. Ha valaki odajönne hozzám abból akár lehetne is valami. De mivel senki se jön oda és miért is jönne, hát ennyi game over.


Szóval az a kérdés hogy egy ilyen helyek mint pl korcsolyapálya, gyorsétterem, koncert, strand stb tényleg alkalmasak ismerkedésre? Uis pszichológus tanácsára vagy épp saját ötlettől (strand) ezeket én mind mind kipróbáltam. Eredmény: mi lenne. Semmi. Ahogy várható is volt.

A kutya rám se néz, hozzám se szól. Akkor ennyi?


Mert én oda nem megyek hozzá nem szólok senkihez MAGAMTÓL. Inkább a halál.


2016. jan. 31. 10:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Vannak ismerőseid, barátaid? Velük tudsz fesztelenül beszélgetni, hülyéskedni? Eléred, hogy kicsit is nyitott legyél, a leglehetetlenebb helyzetekben is lehet ismerkedni.
2016. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

"Vannak ismerőseid, barátaid? "



Szerinted vannak???


A kutya se beszél velem. Szted ha lennének én ide írogatnék?

Meg pszichológushoz járnék?

2016. jan. 31. 13:08
 13/26 anonim ***** válasza:

És tetszett valaki egyáltalán?

Nálam az a baj, hogy nagyon ritkán tetszik meg valaki. Hozzászólni meg nem merek, még köszönni se, nemhogy ránézni, miután megállapítottam, hogy hú de szép

2016. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Annyiszor leírtad, hogy KUTYA. És tényleg: KUTYA. Nem szereted a kutyákat? Sétáltatás közben aztán tényleg van beszédtéma, biztos meg is szólítanak.
2016. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, a jó édes életbe: a kutya NEM ESZKÖZ! Élőlény. Társ. Az ilyen hirtelen felindulásból megvett (jó lesz házőrzőnek, jó lesz unaloműzőnek, jó lesz miatta kimozdulni, jó lesz a gyereknek, jó lesz ismerkedni) majd megunt kutyákkal van tele a menhely, nem beszélve a kóbor kutyákról, akik helyhiány miatt még a menhelyben sem reménykedhetnek.
2016. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"a kutya NEM ESZKÖZ! "


KInek mi. Egy pásztornak egy vidéki gazdának egy rendőrnek eszköz munkaerő. Őriz véd jelez. Ez a dolga, mint egy munkás, csak nem kap fizut.

2016. febr. 1. 12:03
 17/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, te fiú vagy, vagy lány?


A kérdésed alapján azt gondoltam, lány. Aztán a válaszokra való reagálásodnál azt, hogy fiú vagy.


Szóval: ha netán mégis fiú lennél és hetero, elárulom, SOHA nem lesz barátnőd ezzel a hozzáállással.

Ha férfi létedre azt várod, hogy a lány menjen oda hozzád, és ő szólítson le, akkor várhatsz a halálodig.


Ha lány vagy, akkor mosolyogj kedvesen a helyes srácokra, alkalomadtán kérj segítséget tőlük valamiben, így lehet fölvenni a kapcsolatot.

2016. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"Szóval: ha netán mégis fiú lennél és hetero, elárulom, SOHA nem lesz barátnőd ezzel a hozzáállással. "


Fiú vagyok. És mit nem mondasz. Én is tudom hogy soha nem lesz.

2016. febr. 1. 13:47
 19/26 anonim válasza:
Ne a földet bámuld korcsolyázás közben, nézz fel, mosolyogj, csinálj úgy mintha élveznéd, így az emberek nagyobb kedvvel mennek oda hozzád. Vagy nem tudom hogy vagy vele, talán idősekkel tudnál beszélgetést kezdeményezni, néhány annyit beszél hogy elég lenne csak hallgatnod. Első lépésnek ez sem lenne rossz.
2016. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

"így az emberek nagyobb kedvvel mennek oda hozzád. "


Hidd el totál kizártnak tartom hogy bárki is odajöjjön hozzám hacsak nem érdekből tarhálni.

Ha valaki a szemembe néz azonnal kilépek automatikusan a szemkontaktusból. Nem vagyok képes senkinek a szemébe nézni ez ellen tenni nem tudom mit lehet leginkább semmit.

Semmi nem vehet rá hogy én bárkinek is a szemébe nézzek. Semmi. Minden túlzás nélkül inkább a halál.

2016. febr. 5. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!