Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mi miatt érzem...

Szerintetek mi miatt érzem magam rosszul köztük? Vagy éreztétek már magatokat valaha így? Több lent

Figyelt kérdés

Szombatom lesz a legutolsó osztálybulim. (Hála a jó égnek).

Nem érzem jól magam az osztálytásaim között, nem igazán jövök ki jól velük.Tudom, hogy a hátam mögött kibeszélnek, sőt a múltkor, még akkor is ha ott voltam rólam beszéltek. Azótától, mikor bármilyen közös programom van velük, amire kötelező elmenni, nem érzem jól magam köztük, alig várom már, hogy menjek el. Ráadásul, az egyik osztálytársam, akibe szerelmes voltam, és ő is belém, egy másik lánnyal az osztályból kever. Nem zavar, csak gyűlölöm együtt látni őket.

Szerencsére a jövő héttől megszabadulok tőlük. Lehet, hogy csak társasági félelmem van, vagy valami ilyesmi, azért nem szeretem köztük, vagy csak szimplán az osztálytársaimat nem szeretem?

Ti ha a helyembe lennétek, mit tennétek?

És nekem volt idáig beszédproblémám, sajnos így születtem, de tavaly megműtöttek. Azért is nagyon sokat szekáltak, és rosszul éreztem magam, nem esett jól.

Vélemények? Bocs, ha érthetetlenül fogalmaztam, remélem nagyrészt meg lehetett érteni.



2016. jún. 2. 12:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki?
2016. jún. 2. 13:51
 2/4 CcAaSs ***** válasza:
Valaki, aki a - közvetlen - környezetedben van, és tisztelettel vagy iránta, tudsz vele bensőséges kapcsolatban lenni, fog segíteni abban, hogy választ találj a kérdéseidre.
2016. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonlóképpen vagyok mint te. A mi osztályközösségünk az egész suliban a legrosszabb tekintve, hogy több szakirányú tanulócsoportokból állunk és a nagyobbik része akik a sportolók lenézik a többieket. ( igen sajnos én a kisebbik részbe tartozom ) Szerintem senkinek sem kötelező szeretnie az osztályát, persze sokkal jobb olyanokkal együtt lenni akikkel jól ki is jössz, de hát nem mindenki lehet olyan szerencsés. Ne érezd magad rosszul és ne okold teljesen magad az miatt, hogy egyszerűen nem bírod az osztálytársaidat. Hidd el ezzel még nagyon sokan így vannak, sőt biztos vagyok benne, hogy még a te osztályodban is van egy hasonló személy. Ha még fogsz velük együtt lenni akkor azért próbálj meg beszélni velük persze a normálisabbakkal, ha pedig nem akkor örülj, hogy végre megszabadultál azoktól az emberektől akik csak idegesítettek.
2016. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, de most már vége, megszabadultam tőlük.

De amúgy lehet, hogy évek múlva szívesen fogok visszaemlékezni rájuk, csak idő szükséges.

2016. jún. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!