Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Golyatáborban hogyan szerezzek...

Golyatáborban hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőhéten lesz golyatábor és úgy gondoltam elmegyek rá, de nagyon félek hogy magamra leszek maradva egész idő alatt. Eléggé félénk vagyok és utálok egyedül lenni, de jó lenne ugy indítani az egyetemet hogy vannak ismerős arcok. már most teljesen ideges vagyok az egésztől, és nemtudom hogy tudnám lenyugtatni magamat. Aki tapasztalt tudna mesélni hogy hogyan kell a golyatábort elképzelni? Lehet klikkesedés? 18/L


2016. aug. 5. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Klikkesedés mindig, mindenhol van, ahol több ember kényszerül egy adott közösségben tevékenykedni.

Szerintem ne aggódj előre, biztos vagyok abban, hogy lesznek hozzád hasonló, félénkebb lányok/fiúk, őket keresd meg, és próbálj feléjük nyitni. Ha kérdezel egy-két dolgot, akkor a társalgás már beindul, és hamar megtudod, hogy mennyi közös témátok akad.

2016. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak menj el és ne vonulj félre a többiektől és hagyd, hogy történjenek az események :)

Egy gólyatábor két fő pontjai az ismerkedős-csapatépítős játékok és vetélkedők, az esti bulik és a tájékoztatók az egyetemről és a szakról. Nem kell félned, nem maradsz egyedül, ha elmész :)

2016. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!