Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Honnan vesztek/ rendeltek...

Honnan vesztek/ rendeltek matcha teát?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni , de abszolút kezdő vagyok, és nem tudom hogyan kezdjek neki

2022. aug. 29. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
A GOOGLE nevű keresővel kezd!
2022. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezt a hasznos választ 🙂 Máskor a leírást is olvasd e, ha már hozzászólsz😉

kezdő vagyok és nem szeretnék random venni, hanem inkább olyat ami másnak bevált🙂

2022. aug. 29. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Legjobb bemenni egy kavezoban es kerni hogy megtudd szereted e.

En is igy kezdtem.

Aztan ott lattam ahigy organiqua matchat hasznalnak es bp-n a jaszainal van egy biobolt ahol talaltam.

Nekem borzaszto keseru, nem sueretem csak jo sok edesitovel. De nem az izeert iszom, hanem orvosi javaslatra hogy felvigye a vernyomasom

2022. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3, az organiqua borzalmas silány minőségű matcha kínából. Többet árt mint használ. A valódi matcha 15-20ezer forinttól kezdődik /100 gramm , és abból is csak Japánból, organikusat szabad venni ha szeretnéd elkerülni az ólomszennyeződéseket és a permeteket.
2023. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!