Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a véleményetek a Bravos...

Mi a véleményetek a Bravos 3in1 kávéjáról? Van olyan jó mint mondjuk a Nescafé vagy az Omnia?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szeretem, a lidlis is jobb annál.
2023. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sajna valahogy nekem sem jön be már így “látatlanban” sem. Igazából csak a kiszerelés miatt érdekel, mivel az 50 darabos egész jó árban van.
2023. júl. 12. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Fosatónak jó
2023. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nincs íze (a Mokate-hoz képest pl.)
2023. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Anyukám nagyon szereti, nem rossz, de nekem viszont csak egy átlagos fajta az itthoni kávézásban, kb. 1 szinten van a piros Mokate-val, Nescafé vagy Ricoré sokkal jobbak és krémesebbek nála! Az Omnia karakteres keserűségéhez képest meg sokkal édesebb! Persze ár-érték arányban nem rossz, átlagos kávézáshoz jó - vegyél egy sima 10-est megkóstolni, és az alapján döntsd el, megéri-e Neked az 50-es!
2023. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

3.

Meg kell nézni az összetételét, amelyiknél szerepel a gabonakivonat (árpa, rozs), arra érzékenyeknél hashajtó hatású lehet.

Ez vonatkozik a 100 g tasakos kiszerelésekre is.

(Nem mintha én ilyeneken élnék, automata kávégépet használok.)

2023. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!