Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Jó ez a kávéízesítő szirup?

Jó ez a kávéízesítő szirup?

Figyelt kérdés

Próbálta már valaki? Konkrétan ezt, vagy esetleg valami mást? Finomak lehetnek?:))

[link]



2013. nov. 22. 15:50
 1/10 aspikami ***** válasza:
Én biztos nem öntenék ilyet a kávémba, de ízlés dolga.
2013. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hoppá!:) Egyébként, ilyen válaszokra is számítottam. Én sem az eszpresszóba tenném, hanem különböző kávés italokba.
2013. nov. 22. 16:37
 3/10 anonim ***** válasza:
És ez a válasz? Nem igaz,hogy 400 Ft-os valamin itt kell rágódnod,ha nem jó, hát kiöntöd.
2013. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"És ez a válasz? Nem igaz,hogy 400 Ft-os valamin itt kell rágódnod,ha nem jó, hát kiöntöd."



Most őszinte leszek! Az ilyen idióta válaszokra viszont nem számítottam. Nem rágódom rajta, csupán kíváncsi vagyok az véleményekre. Elsősorban azoktól akik fogyasztottak ilyet. Ha te nem ismered a terméket, illetve nincs véleményed róla, akkor maradsz szépen csendben! Rendben?


Mellesleg engem nem vág földhöz, de sok embernek fontos a

400 forint is. Tudod okoska?

2013. nov. 22. 17:33
 5/10 A kérdező kommentje:
És már csak azért sem pontozlak le!!:)
2013. nov. 22. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
A tesómnál ittam a karamellással lattet. Finom volt, de nem szokom rá, mert full cukor. Arról meg éppen próbálok leállni. De ízre nagyon ott volt.
2013. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm. Szerintem sem lehet rossz, nyilván nem diétázóknak való:) Holnap kóstolom, majd írom a véleményt. Megrendeltem karamell, és vanília ízben.
2013. nov. 22. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Habár nem ezt a fajtát , de a Costa ban lévőt nagyon szeretem! Főleg a mogyorósat :))
2013. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 aspikami ***** válasza:
Mindenképp várom a véleményed :) Ha nagyon isteníted talán én is kipróbálom :D 1# voltam
2013. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nos, gyorsan ittam egy habos kávét:) A vaníliával ízesítettem, és meg kell mondja nagyon ízlik. Nem mellesleg, jól mutatott a tejszínhab tetején is. Nagyon édes, ezért a cukrot el lehet hagyni, illetve csak nagyon keveset tenni belőle. De jócskán kiérződött a vanília aroma.


Mindenképp ajánlom azoknak, akik valami új ízre vágynak. Kávé felturbózva!


Te pedig kedves utolsó, kerekedj fel, és menj a legközelebbi aldiba:D Ha nem ízlik, hát kiöntöd. Tudod ahogy feljebb írták:)

2013. nov. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!