Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Twinings teát akartam venni,...

Twinings teát akartam venni, de nincs. Eddig volt a Tesco ban, CBA -ban, szálas is, megnéztem egy Sparban, de ott sem volt. Lehet, már nem szállít hozzánk? (Azért remélem, nem ment csődbe :-), ez utóbbi csak rossz vicc volt. )

Figyelt kérdés
Twinings tea
2016. jan. 6. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom Karácsony utáni készlethiány van.
2016. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Remélem...én is erre gondoltam első körben. Vagy nincs alapanyag beszállítás innen -onnan messziről és visszafogták az exportot...
2016. jan. 7. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem készlethiányról van szó. Nagy valószínűséggel itthon nincs rá igény, így már nem nagyon forgalmazzák. Ahol még kapni, azok nagy valószínűséggel a raktáron lévő utolsó darabok.

Még novemberben kérdeztem az egyik Sparos alkalmazottat, hogy van-e még szálas gunpowder teájuk, mert a polcon ki van írva, hogy akciós, erre a válasz az volt, hogy elfogyott, és nem és lesz többet a Sparban. Most hogy már a Tescóban sem kapni egyértelmű, hogy kivonulnak kis hazánkból. Ami egyrészt érthető, mert magyar viszonylatban nem voltak épp olcsóak, másrészt nagyon elterjedtek a gyümölcs és egyéb ízesített teák. Szálas teára itthon nincs igény.

2016. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kár...pedig finom...én meg megveszem de kevesebbet, de jobbat. Persze miattam, meg egy -két ember miatt nem fogják hozni...sajnos. Azért valami netes "bót" csak megakad.
2016. jan. 22. 18:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Az ízesített izéket meg szemeteket nem fogom megvenni az biztos.
2016. jan. 22. 19:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Hasonló véleményen vagyok én is.

Erre az oldalra még korábban bukkantam, személyes tapasztalatom nincs vele. Ha Budapesti vagy, akkor lehet érdemes elnézni az üzletbe is.

[link]

2016. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi! Nem, vidéki vagyok, de néha lemegyek Pestre, megnézem majd ez biztos!

2016. jan. 24. 20:15
 8/14 A kérdező kommentje:

Jujjj! Nagyon köszi! Látom itt van választék izs. Ha arra járok...vagy dhl -es vásárlós, ha nem bírom túl sokáig...

Lehet, lefosztom az árú készletet :-)

2016. jan. 24. 20:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Szívesen! :D Engem is a választék fogott meg, illetve ahogy néztem sok különböző szálas teájuk is van.

Egy ideje már tervben van, hogy ellátogatok az üzletbe, ha majd a fővárosban járok.

Ha még nem próbáltad, akkor ajánlom, egyszer feltétlen próbáld ki a Rooibos-t, tetszik, hogy olyan herbás íze van, és mivel koffeinmentes így egész nap fogyasztható. :D

2016. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi! Kipróbálom. No meg egy kicsit szétnéztem a weblapon...van ott más finomság "izs". Egy kisebb vagyont tudnék ott elkölteni :-)...

Azért persze nyitott szemmel járok, hátha maradt itt -ott elfekvőben Twinings...


Szerintem meg kéne alapítanom újra a Holland Keletindiai Társaságot (VOC) Csak úgy pusztán kikapcsolódás ként...csak úgy mellékesen néhány kereskedelmi háromárbócos...kíséretnek néhány fregatt, egy -két sorhajó is kéne, ha valakinek nagyon fájna a foga a teámra, fűszeremre, meg kakaómra... :-)

2016. jan. 27. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!