Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kannásbor a családban?

Kannásbor a családban?

Figyelt kérdés
Múlt héten atmentunk az egyik rokonom ismerőséhez együtt. Az ott levő apuka meg is kínált borral, de mondtam nem kérek. Láttam, hogy tescos 300 Ftos szár. Erre csak tukmálta, hogy ez minőségi, mert üveges, stb. Stb. Mit lehet ilyen esetben tenni? Miből vannak ezek a borok?
2019. szept. 15. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Mindenféle vacak szarból. Utasítsd vissza nyugodtan, nem kell magyarázatot sem adnod, ha erőszakoskodik, akkor is csak mond, hogy nem kérek köszönöm, feljön a savam miatta.
2019. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Mondd azt hogy vezetsz, allergiád van, ez nem minőségi, gyógyszert vettél be fejfájásra...

Nem tudom miből vannak, de nem minőségiek... Azok kB 3x annyiba kerülnek, ha nem többe.

2019. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én ilyenkor azt szoktam mondani,hogy épp mielőtt eljöttem be kellett vegyek egy gyógyszert.
2019. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!