Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi az oka annak, hogy sokan...

Mi az oka annak, hogy sokan nem isznak Heineken sört?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valami volt két sörgyártó cég között. Mi volt ez pontosan?

2020. aug. 21. 17:14
1 2
 1/16 L.. István ***** válasza:
71%

Erre gondolsz?

[link]

2020. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen ez.

Köszönöm

2020. aug. 21. 17:21
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak emiatt, más téren is bőven voltak tisztességtelen piaci húzásai.
2020. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Én bírom a reklámaikat, igényesek, de ritka szar sör a heineken.
2020. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a víznek is jobb íze van, ráadásul ennyi pénzért ezt a szutyok minőséget árulni pedig rablás fényes nappal. Én például ezért nem iszom.
2020. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a Heineken egy teljesen átlagos kommersz sör, ezért nem iszom. Borsodi-Soproni árkategóriában kellene lennie.
2020. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Én a védjegy vita előtt se ittam. Körülbelül olyan sör, mint a létező leggagyibb 2.5 százalékos löttyök. Iszonyú jó a marketingje, azon kívül semmi. Nálam speciel a Csíki se rúg labdába, óriási szerencse, hogy nem e közül a kettő közül kell választani.
2020. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Amennyibe kerül annyiért kb. csak jobb söröket lehet venni, de még sokkal olcsóbban is vannak jobbak. Bármelyik Cseh sört szivesebben megiszom, értem ezalatt a Lidlös Argus Majesticet is ami jelenleg 160Ft akciósan. Ami még a Heinekenhez hasonlóan nevetségesen túlárazott mégis veszik elég sokan az a Miller illetve a főleg a Corona. Az is vicc kategória mind a kettő.
2020. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kizárólag az íze miatt nem iszom. A sok kontrolcsoportozással, annyira sikerült kiölni mind a maláta, mind a komló ízét, hogy gyakorlatilag egy sárga szóda lett némi alkoholtartalommal. Bár a csajoknak meg ez jön be.
2020. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer ittam Heineken.Számomra sörként értelmezhetetlen.Annyira jellegtelen,íztelen,hogy nem is érzem sörnek.Viszont épen ezért szinte bárki meg tudja inni.De ha már sört veszek,akkor sört is akarok inni.Ezért nem költök Heinekenre.
2020. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!