Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon gáz, ha egy lányt...

Nagyon gáz, ha egy lányt hánytatni kell piálás után? Fiúk mit gondoltok?

Figyelt kérdés
gondolom nem túl nőies:D
2010. aug. 11. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Hát mondhatjuk úgy is. Volt már lány, aki nagyon tetszett, de miután 2 órán keresztül hánytattam egy buli után, valahogy nem volt kedvem hozzá.
2010. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem a pi*áján keresztül hányik, szal...
2010. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
undoritó.. aki nem birja a piát az ne igyon
2010. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

nyilván nem túl nőies, de bárkivel megesik,és ha nem az az ordítva okádós fajta,akkor szerintem nem gáz.

speciel visszataszítóbbnak tartom azokat,akik nem hánynak a piától,de úgy riszálák és játszák magukat mint egy rossz krva..

ha valaki igazán szeret valakit, és komolyan érdeklődik utána, ez nem riasztja el. ha meg de akkor jobb is h időben megszabadul tőle a lány,nem számíthatna rá a későbbiekben semmiylen téren..

2010. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Ezért kell füvezni:P
2010. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Első vagyok, szerintem egy nő akkor se hányjon piától. Az is más, ha valaki iszik 1-2 pohárral (tehát keveset), aztán annyira nem bírja, hogy az készíti ki. De ma általában az szokott lenni, hogy 1-2 üveg piáktól hánynak. Na az már undorító.
2010. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 BeerHunter ***** válasza:
51%

Mindenkivel megesik. Barátnőm is hányt egyszer előttem piától, pedig jóval kevesebbet ivott mint szokott (értsd kb. 5%-át a szokásosnak) mégis hányt.

Mit szóltam hozzá? Semmit. Megesik. Jobb kint mint bent.


21/F

2010. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a hányás nem nőies, hanem az a fokú lerészegedés, ami után meg kell hánytatni! Arra a pontra nem kéne eljutni. Viszont ha megtörtént a baj, akkor bizony jobb, ha meghánytatjuk, mintha alkoholmérgezést kap. Akkor kijönnek a mentők, és – egy cseppet sem nőiesen és finoman – úgy kimossák a gyomrát, mint a huzat.


Nekem már mosták. Nem egy jó érzés. Olyasféle gumicsövet nyomtak le a torkomon, mint ami a mosógépből kilóg... Jó vastag és karcol. Egy hétig nem tudtam beszélni utána, úgy végigszántották a torkom vele. Az aztán nagyon nagy fíling, amikor belédöntenek egy kancsó langyos vizet, aztán még az orrodon is jön a szotyi kifele, csak úgy kopog a fürdőkádban, vagy a fajanszon...

2010. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Senkinek sem kell álszenteskedni. Mindenkivel fordult már elő ilyen egyszer,ha még nem, akkor majd fog. Nem nőis, de túl lehet élni. Nem kell túllihegni. Nem mindig csak a szép oldalát látjuk egy embernek. Akkor van gáz, ha ez rendszeres. De mondjuk ha nekem igazán tetszik valaki, és egyszer látom hányni piától, attól még nem fog tőle elmenni a kedvem. Betudom annak, hogy előfordul.
2010. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Én egyszer hánytam piától,kicsit megalázó volt..de hát néha előfordul...
2010. aug. 12. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!