Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan tudom feljelenteni a...

Moyoro kérdése:

Hogyan tudom feljelenteni a szomszédot,hogy ne árulja a pálinkát? (Nem irigységből)

Figyelt kérdés
Már megkértem a szomszédot ezelőtt,hogy ne adjon el apámnak pálinkát,mert ha vesz akkor állandóan mattra issza magát. Megigérte,hogy nem fog neki többet adni,ezt tartotta pár hónapig,mostanában megint ugyanúgy adja el neki. Tudom,hogy apám is hibás,de alkoholista és vele sajnos nem tudok beszélni,mert nem ismeri be. De ha nem ad neki a szomszéd akkor elég a sör is neki. Mit tudok csinálni,ha a szép szó és kérés nem használ?

2023. nov. 25. 11:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
26%

17-es vagyok!


Teljesen felesleges a támadás. Nem állítottam sehol, hogy az apám nem volt felelős ezért. Akaratgyenge volt. Ennyi.

Engem az mindig is irritált, ha megkérsz valakit valamire, akkor az miért nem tartja tiszteletben a kérésed és támad hátba.

Itt erről van szó, nem másról.


Azért azt ne felejtsük el soha, hogy másnak is lehet felelőssége bizonyos dolgokban, nem csak az érintettnek! Nagy tévedés, hogy nem!


Én teszek arra, hogy kinek árulja a pálinkáját, nem érdekel. Nekem az volt a fontos, hogy ebből a körből az apámat hagyja ki. Ennyi volt csak a kérésem, nem más. Ezt nem tartotta tiszteletben, amivel kiakasztott.

Nem érdekel a véleményetek, mert ilyen módon oldottam meg az apám további életét, tehát az idő engem igazolt. Ki kellett iktatni belőle nála a barmokat...

Én így segítettem az apámnak, nem egyéb más, anyagilag megterhelő, mindenféle, hülyére diplomázott szakember dumájával.

2023. dec. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%
Megoszlanak a felelősségek nyilván, de mezei vaslogikával felfejthető, csak végig kell kérdezd magadban, hogy mi szükséges feltétele és mi elengedhetetlen feltétele annak, hogy a fater takonyrészegre igya magát!
2023. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
15%
Kedves 22-es! Megvolt a végiggondolás. Azért is hoztam azt a döntés, amit hoztam. Ennyi. De azért köszi...
2023. dec. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!