Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Meddig tartja meg magat ez az...

Meddig tartja meg magat ez az onigazolo baromsag?

Figyelt kérdés
Mikor fog kiveszni ez a hulyeseg a koztudatbol, hogy az alkohol kis mennyisegben hasznos? Az alkohol idegmereg, abbol nincs kicsi mennyiseg. Radasul a kis mennyiseg a nagy mennyiseg eloszobaja.
febr. 25. 00:01
1 2 3
 21/24 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
23%

ma 08:34 és ma 08:44


Ahogy írtam korábban, laikusként nem elvárható, hogy utánanézzek minden írás valóságtartalmának, ez a szakemberek "dolga". Különben én is egy lennék a konteósok közül.


Ha a megbízható oldalak azt írják, hogy tanulmányok igazolják a vörösbor jótékony hatását, akkor teljes joggal állíthatom én is ezt. Ha nem igaz, akkor nem az én felelősségem. Ha nem állíthatom ezt, akkor meg senki nem merjen semmit mondani, ami nem tartozik a szakmájához.

febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
78%
#19 A szőlőbogyó ehető. Még nem hallottam, hogy valaki meghámozná a szőlőt. (Mielőtt kioktatnál, természetesen a héjat ki lehet köpni).
febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
38%

Miért nem rakunk cumisüvegbe bort a kicsiknek, ha annyira jó?


Megint elmondom: egy drogost jobban tisztelek, aki nem tud az íz mögé bújni, hogy megmagyarázza, miért remeg a napi adagért.

febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
23-as: mért nem teszel a cumisüvegbe csirkemellett a kicsiknek, elvégre az is jó????
febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!