Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon erős házi vörösbort...

Nagyon erős házi vörösbort milyen gyorsan ihatok meg, hogy ne csússzak ki a képből?

Figyelt kérdés
19%-os vörösbor én meg 76 kiló vagyok. Ebből benyomhatok egyszerre 3 decit is?

febr. 27. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Akár 3 litert is... aztán majd tapasztalati alapon alakítod magadnak a képletet tovább.


(Senki nem tudhatja, hogy egy idegen ember mennyire bírja az alkoholt)

febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó, most benyomtam a 3 decit. Akkor úgy kérdezem mennyi idő mire leéri a maximumot :D
febr. 27. 17:27
 3/16 A kérdező kommentje:
pfú hát lesz itt valéami 7 deci után furcsaa állapotok kwzdenek kialakulni XD
febr. 27. 17:57
 4/16 A kérdező kommentje:
A lényeg hozhya bemértem most mér ismerem az adagolsát - köszönöm a választ ;)
febr. 27. 17:58
 5/16 anonim ***** válasza:
amit megiszol, az kb. fél óra múlva fejti ki a teljes hatását
febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben leszel. De ha esetleg nagyon ingoványos lesz a talaj, akkor a ház előtti árokba feküdél bele ott elég stabilan át tudod vészelni ezt az állapotot.
febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát ezua bizopsan a végem lwesz. ez kibazshott erős. Most már 1,5 liter van és haház elé nem fogk kifeükdni mert itt vagyok biztors helyen. Az webiztoas hogy wiskitől se éreztem ilyebnt
febr. 27. 19:09
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezidátoig a,leherősebb amit éléezmembe itam
febr. 27. 19:10
 9/16 A kérdező kommentje:

itt wez a BIZOA halálk

hát A 3 LITEWR T NBEm fogim ewlérnu. Ebbők kb 2 liurtrt a masx.

most rgojk be előúrtőstőr a stülinaponra hoz5ták - ez így kijmjdenjtvist . Kemébyegbb b a fűnál is :DS

febr. 27. 20:31
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon brutális volt. A múltkor ittam wiskit meg pálinkát de ez még még annál is sokkal keményebb volt.
febr. 28. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!